Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat a jobb: Lost...

Melyik sorozat a jobb: Lost vagy Supernatural? És miért?

Figyelt kérdés

2019. jan. 23. 08:49
 1/9 anonim ***** válasza:
54%
Ez most valami vicc?
2019. jan. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
58%

Ha azt vesszük alapul, hogy a Lost az egyik legtöbbet díjazott sorozat, nagyon nagy nézettsége volt és imdb-n is csak 1 tizeddel rosszabb az értékelése, mint az Odaátnaky akkor a Lost.

Személyes véleményem szerint pedig egyértelműen a Lost. Az értékelése pedig azért nem jobb (vagy jó, attól függ kinek mi a jó, hiszen a Walking deadnek is 8,4...) mert nehezebben befogadható sorozat, sok benne a felvetődött kérdés, amire a választ sokan nem várták meg és félbehagyták a sorozatot, így leértékelték. Pedig nagyon összetett sorozatról van szó. Ez is adja a varázsát.

2019. jan. 23. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

2.


Jah, persze.

Az Odaát egyedül azért van felpontozva, mert jóképű a két szereplő.

Amúgy az első évadot nem forgatták volna le.

2019. jan. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem jobb, más. Teljesen másról szól, más stílusban, más közönségnek. Az, hogy személy szerint kinek melyik tetszett, vagy az, hogy melyikre mennyien szavaztak sokat nem jelet. Hitlert többen követték, mint Gandhit. Akkor melyik jobb? Nem ha csak a nézettséget számoljuk akkor Hitler. :). Tipikus érvelési hiba a közvélekedésre való hivatkozás.

Az, hogy neked jobban tetszett, azt elfofadom.

A lost egy sokkal nagyobb történetét mesél el, az Odaát meg sok kicsit. Teljesen más a kategória. :)

A Lost abban volt jó. A Supernatural ebben. A SN sokszor vicces, könnyed. A Lost többször komoly.

Mindkettő nagyon jó sorozat lett. Ajánlom mindkettőt megtekinteni és ha nem tetszik, hagyd ott nyugodtan.

2019. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Még egy dolog. A Lost le lett zárva. Ha nyitottnak gondolod a végét, akkor is tudatosan lett lezárva. A Supernatural tul sokáig volt húzva. 4. évadig nagyon jó kis sorozat, aztán stílust váltott. Nekem emiatt a Lost összeségben kap egy plusz pontot.
2019. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Jó, persze, ízlésen vitatkozni fölösleges.

Viszont valahol mindenki tudja, hogy a Terminátor 2 ütősebb akciófilm, mint az Óriáspolipok támadása 5, avagy Octu visszatér.

2019. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

De, amit te írtál vélemény az nem is mérvadó és a hasonlatod nem is olyan, mint amiket én írtam érveket. Nem rosszból írom, nem belekötni akarok.

De Hitler vs Gandhi szimpátia szavazáson egyértelmű, hogy Gandhi jönne ki győztesen, pont mint a Lost vs Odaáton (ha azt vesszük alapul melyik a jobb vagy melyik tetszik jobban az embereknek). Te pedig azt írtad, hogy kit követtek többen Hitlert vagy Gandhit. Én viszont nem azzal érveltem, hogy melyikre adtak le több szavazatot. Igaz a nézettségről írtam, de az is azt tükrözi, hogy annyi embernek tetszett. Nem lehet ezt összehasonlítani azzal, hogy Hitlert mennyien követték, hiszen őt az is követte, aki féltette az életét. De a Lostra senki sem kötelezett senkit és az, hogy a Lost átlagn3zettsége esett vissza a végefelé és így is 10 milliós átlagnézettsége volt a végén, az azt bizonyítja, hogy sokan kedvelték.

Tényleg nem beléd kötni akartam, csak tisztába tenni, hogy a hasonlatod nem mérvadó. Az pedig, hogy le lettem pontozva nem különösebben érdekel abból a szempontból, hogy kisebb százalékom lesz, de én a kérdezőnek válaszoltam úgy gondolom korrekten, nem szidva a másik alkotást. Leírtam a tényeket és utána a személyes véleményem. Ez nem lehet rossz válasz, hiszen mindenkinek mások a meglátásai. Nem egy matek példa, ahol vagy jó vagy nem a válasz. Itt több jó válasz is lehet, hiába különbözőek, ha a kérdésre vonatkozik. Ilyen szempontból pedig nem releváns az, hogy le lettem pontozva. :)

2019. jan. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Supernaturalt a kezdetek óta követem, szeretem nagyon.

A Lost- ból làttam 1-2 részt anno, mikor a SupNatot még tvben követttem és előbb bekapcsoltam le ne maradjak. Akkor nagyon untatott a Lost , alig vàrtam hogy elkezdjék az Odaàtot.

Ez alapjàn a Supernatural ra szavazok, de a Lostot terveztem teljesen ledaràlni idén vagy jövőre. Ha összességében tetszeni is fog majd , nàlam akkor se fogja semmi megelőzni a Supernaturalt. Ebben teljesen biztos vagyok.

2019. jan. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vannak közvetlen tulajdonságai a sorozatnak, amikre lehet hivatkozni. Ezekre koncentrálj, ne a közvéleményre. Ennyit akartam jelezni.
2019. jan. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!