Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Naruto shippuuden kérdés?

Naruto shippuuden kérdés?

Figyelt kérdés
Miért mondja először Itachi Sasukenak hogy ha felebreszti a mangekyo sharingant ő lesz a 3. akinek sikerült,ha utana meg mutatják hogy a történelem soran hany embernek sikerult?

2019. jan. 23. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem fillerben mondta, akkor gondolom Kishimoto nem tudta még, hogy mire akar majd kilyukadni.
2019. jan. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű. Ha már annyi ideje nézel animéket, mint én(jó 10 éve), akkor fejlődött olyan szintre a japán tudásod, hogy észreveszed, hogy azt a részt rosszul fordították. Itachi szó szerint ezt mondja japánul:

"Ha felébreszted, engem beleértve a Mangekyou Sharingant használók hárommá válik."


Nyilván a japán szórend más, mint a magyar, ezért ez így elég hülyén hangzik. :D De a lényeg az, hogy nem az eddigi összes Mangekyou Sharingan használóról beszélt, hanem az akkoriról. És abban nem is hazudott. Elvégre Itachi, Obito(akit akkor Itachi Madarának hitt), és Sasuke már 3 lenne. Remélem így már érthető. :D

2019. jan. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok. Most nézem, hogy amúgy az angol fordítás jó volt. Szóval csak a magyart rontották el. :D
2019. jan. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
értem😊 igazából akkor mar Kakashi is felebresztette a mangekyo sharingant😊
2019. jan. 26. 13:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Jogos, de Itachi ezt nem tudta. :D Bár igazából ez is csak úgy igaz, hogy Kakashi használta, bár valójában Obito ébresztette fel. Vagyis hát Kakashi ébresztette fel, de Obito szeme volt. Zavaros egy kérdés. :D
2019. jan. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

most fejeztem be az animet amugy :D

te a Borutot is nezed? egyaltalan megéri? sok negativat hallottam mar róla

2019. jan. 26. 20:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!