Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani jó "felkapott",...

Tudtok mondani jó "felkapott", de mostanra elfeledett filmeket?

Figyelt kérdés

Szóval olyan jó filmet, ami a megjelenéskor viszonylag jó volt, de mára mindenki elfelejtette, semmilyen listába nem szerepel, de attól még jó.

Lehet rossz példa, de ilyenekre gondolok: Különvélemény, Gödör vagy ilyen lesz szerintem a Boldog halálnapot is.


Szóval ezek elég jók, de például nézek egy 100-as listát, és ilyeneket már sehol nem dob ki semmilyen lista.

"Virágboltokba" alig seedelik ezeket. legtöbbet letöltő között pedig ugye sosem szerepelnek.



2019. jan. 23. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tetszett a kérdés, egyből el is kezdtem nézelődni, hogy mi is lehet ilyesmi.

Igazából, ha nem is teljesen elfeledett, de később még inkább az lehet szerintem a Pókember trilógia Tobey Maguire-rel. Akkoriban nagy durranás volt, de most újabb technológia, újabb szuperhősfilmek, nen beszélve arról, hogy újabb Pókember filmek. Szinte senkit nem érdekel már a régi.


Talán ide sorolnám a Kvíz-show című filmet és szerintem évekkel később a Pí életével is ez lesz.

2019. jan. 24. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A semmilyen listán nem szerepel azt jelenti, hogy ezen a listán sem :)


Nagy film, de kevesen ismerik :


Idétlen időkig / Az ember aki túl keveset tudott

A kölyök

Buster Keaton filmek

Egy éjszaka Mauddal (nagy klasszikusok)

Zeitgeist

Hé haver hol a kocsim (ebből volt remake is)

Demolition man (ezt az egész suli tudta fejből, ma már alig ismerik)


Bármilyen propaganda film;


Helene Bertha Amalie “Leni” Riefenstahl - Olimpia c. filmje

Patyomkin páncélos

De pl a Sziven szúrt ország c. filmet nagyon hypeolták, mára eltűnt, mert már megszokott lett. Nem újdonság. Továbbá a propaganda mellett filmes értéke nincs.

Stb

2019. jan. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a Szuperhősös filmek nagy része kasszasiker, de feledhető.
2019. jan. 24. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Esetleg itt, bár nyilván szubjektív minden lista.

[link]

2019. jan. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!