Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy film ötlete?

Egy film ötlete?

Figyelt kérdés
Ha van egy jó ötletem egy nemlétező filmhez, akkor ezt szerintetek lehetséges lenne eljuttatni valahova, hogy egy valódi film készüljön belőle? Ha igen, akkor hol tudnám ezt megvalósítani, illetve tudnátok valaikit, aki tud ebben segíteni?

2019. jan. 25. 22:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nehéz ügy. Engem is érdekelne mert nekem is van kész kidolgozott tervem már csak papírra kéne vinni. De ez ilyen egy a millióhoz dolog, nem sok esélye van a mezei embernek.
2019. jan. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2019. jan. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Már bocs, de ötlete rajtad kívül még kb egy milliárd embernek van.
2019. jan. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az ötlet nem jelent semmit. Nekem is van hárommillió ötletem, és én nem is vagyok különösebben kreatív. Ha minimum van egy komoly vázlatod, akkor lehet elkezdeni küldözgetni valahova. De inkább ha kész a forgatókönyved, vagy forgatókönyved+gyártási terved van.

Mivel magyar vagy, állami támogatásról beszélünk. A fent linkelt oldalon nyújthatsz be pályázatot. Az állami támogatások pár millió dollár alatt vannak, szóval hollywoodi mércével alacsony költségvetésről beszélünk. Ha űrlények, robbanások, autós üldözések szerepelnek a filmedben, akkor találj ki valami mást.

Persze kimehetsz Los Angelesbe, és házalhatsz a stúdióknál. Ez meglehetősen esélytelen, mivel a kapcsolati hálód a legjobb esélyed, és neked felteszem nincs komoly kapcsolati hálód a világ másik oldalán.

És persze, csinálhatod önerőből is. Ha véletlenül milliárdos vagy, vagy ha kibékültél azzal, hogy nem lesz túl minőségi a filmed.

2019. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!