Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Boruto során miért vannak...

A Boruto során miért vannak ennyire szénné gyengítve Naruto és Sasuke (spoiler)?

Figyelt kérdés

Mind láttuk, hogy mire képesek, ennek ellenére egy szimpla idézett lény (nue) már a kilencfarkú ereje kellene, már néznek Naruték hogy mi lesz , hogy elnyeli a chakrát és a Ninjutsu hatástalan, lol.

úgy gondolom, hogy egy Gamabunta erősebb lehetett a Nue-nél.


Illetve a mostani Mangában (SPOILER!)

delta elment kawakiért, de Naruto-t könnyedén a földre vitte ,és meglepte illetve leszúrta Delta.

ez most komoly?

Ha bevesszük: elvileg erősebb delta mint egy átlagos volt akatsuki membernél (pl: Kakuzu) erősebb, de logikusan Nagato szintje alatt van, vagy környékén.

Tehát úgy gondolom, amíg nincs Six Path Madara szintjén igazából nem kellene meghassa.


Főleg, hogy 16 évesen már Minato sebességét birtokolta pillanatokra, a fillerekben meg látszik hogy Hiraishin no jutsu-ra képes...


Értem, hogy Boruto-ról kell szóljon, de most akkor Galaxis méretű istenek jönnek, hogy ne Naruto legyen már a nagy durranás?


2019. jan. 26. 12:25
 1/4 anonim válasza:
100%

Nekem van pár ötletem miért is ilyen gyengék

1. az erejük egy részét átadták (borutonak és Saradanak)

2. Lehet a borutoban sokkal erősebb ellenségek vannak pl: ootsutsuki klán ahol sok kaguya szintű vagy nála erősebb ellenfelek lapulnak

3. Naruto-ban egyszerűen az utolsó 400-500 rész környékén már olyan erősek lettek amit már a borutoban nem nagyon tudtak volna űberelni és mivel ez már nem rolluk szól háttérbe kell nekik helyezni őket hogy borutoék érvényesülni tudjanak.

2019. jan. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hogy őszinte legyen, ez gáz.

A Narutoban is tudtuk, hogy mekkora erejű lényeg és shinobik vannak.

Még is fel volt építve, még is egy Lee vs Gaara harc szórakoztató volt.

És nem Dragonball szindrómát kaptuk.

2019. jan. 28. 09:49
 3/4 anonim válasza:
Végül is nem én írtam szóval a pontos okát nem tudhatom de az biztos hogy a shippuden nyomába sem ér... igaz csak 91 rész van még kint csak de nem érzem úgy hogy egy kicsit is lenne annyira jó mint a shippuden első 100 része. Még a rajzolása sem igazán tetszik.
2019. jan. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Utolsó válaszolóhoz szólnék!!

Igazad van, hogy a shippuden első 100 része sokkal jobb volt, de ha belegondolsz van egy sima Naruto anime is :) lehetséges (vagyis reménykedem) hogy ez a Boruto csak a következő évad előszele!

2019. febr. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!