Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik ez a horrorfilm?

Melyik ez a horrorfilm?

Figyelt kérdés

Homályos a története.

Azt hiszem van valami fekete folyadék, ami megfertőzi az embereket és élőholtakká változnak és kisétálnak hullaházakból.

Illetve egy fiatal lányt fogságba ejt valami torzszülött ember, van benne egy hatalmas fa ami mozog, és azt hiszem ez terjeszti a zombivírust.

Kb 6 éve láttam, de nem nagyon nézek horrorfilmeket, ez viszont érdekesnek tűnik.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jan. 26. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A fekete folyadék miatt nekem csak a Tüske című film jutott az eszembe. De tuti hogy nem erre gondoltál.


Ui: viszont ha megtaláltad írnál nekem mert érdekesen hangzik.

2019. jan. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Engem is érdekelne a címe.
2019. jan. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azt hiszem még eszembe jutott pár dolog a filmről. A zombik nem csak agyatlan élőholtak voltak, hanem tudatosak és ha jól rémlik a hullaházból megszökve visszamentek az otthonukba és úgy tettek mintha semmi sem történt volna. A torzszülött ember pedig azt hiszem azért tartotta fogságban a lányt, hogy így védje meg. Egyébként egy föld alatti alagútban volt, ahol fogva tartotta és a végén megszökik, a gonosz fát meg felgyújtják azt hiszem.
2019. jan. 28. 12:23
 4/6 A kérdező kommentje:
És olyan 2000 utáni film lehetett, ahogy nekem rémlik. Illetve 2011 vagy 2012 Szilveszterén láttam.
2019. jan. 28. 12:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem a Mourtary véletlenül?
2019. márc. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez a halottasház - a holtak feltámadnak (2005)
2022. ápr. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!