Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan lehetne rangsorolni az...

Hogyan lehetne rangsorolni az alábbi (film) sorozatok szereplőit erősségük alapján?

Figyelt kérdés

Melyik gárda nyerne?

-Star Wars

-Trónok harca

-Bosszúállók

-Igazság Ligája

-Gyűrűk ura

-Harry Potter

-Star Trek



2019. jan. 28. 19:52
 1/10 anonim ***** válasza:
58%

szerintem a hp nyerne.

a könyvben eléggé kicsinyesen,sőt sokszor kispolgáriasan vannak ábrázolva a varázslók,pedig félisteni hatalom birtokosai.

e miatt gyakorlatilag ellentmondás az is benne,hogy egyáltalán dolgoznak,mert annyi lenne az egész,hogy invító pénz.

2019. jan. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem nem is kérdés, hogy a Gyűrűk Ura főleg ha Sauronnál van a Gyűrű, de a kettő fő istari is lenyomná a többi bagázst.
2019. jan. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
25%
fucking Éjkirály nyerne... egyértelmű XD
2019. jan. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább sehogy (maximum egyéni ízlés alapján), mivel még az egyes műveken belül sincs semmilyen objektív mércéje az erőnek, de az eltérő művek között pláne nincs.
2019. febr. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon érdekes kérdés, nyilván nehéz egy rangsort felállítani. Nos, mivel a szereplőket kérdezed, ezért a kérdést úgy értelmezem, hogy pl. űrhajók, Halálcsillag, stb. nem számítanak, csak a szereplők velük született vagy szerzett ereje, tudása, hatalma, plusz mindenkinek a saját fegyvere (fénykard, kard, Vihartörő, páncél, varázspálca, kütyük, stb.).

1. nyilván a Gyűrűk Ura, mivel a valák, Morgoth, Sauron a gyűrűvel, a maiák baromi erősek.

2. a Bosszúállók és az Igazság Ligája. Nagyon különböző karakterek, de vannak köztük különösen erősek (Superman, Thor, Doctor Strange). Változatosak a képességeik, és nagy erősségük a csapatmunka, szerintem csapatban le tudják nyomni a jediket/sitheket, a HP varázslóit vagy a Másokat. A két csapat közül a Bosszúállókat tenném előrébb, hiába a másik csapatban lévő Superman.

3. a Star Wars és a HP holtversenye, ezekben a karakterek elég sok és változatos dologra képesek és vannak nagyon erősek is köztük (Darth Sidious, Anakin/Vader, Obi Wan, Dumbledore, Voldemort, Grindelwald). A kettő közül nem tudom, melyik univerzum szereplői az erősebbek, mert a varázslók még több dolgot tudnak a pálcájukkal csinálni, mint mondjuk a jedik, azonban sok varázsló elég béna, az erősebbek pedig talán legyőzhetőek pl. több jedi által. Mondjuk ha Voldemort horcruxait nem pusztítják el, akkor őt nem lehet megölni, így ő "talpon maradna".

4. Trónok harca és Star Trek. A szereplők többsége sima halandó ember, nincs számottevő erejük. Erősebb karakterek a Mások, a sárkányok (ha szereplőknek tekintjük őket), a másiknál pedig talán a Domínium és a Borg tekinthető ilyennek. Ugyanakkor, ott van pl. Q is, miatta akár sokkal előrébb is végezhet a Star Trek.

A lista nyilván az én véleményemet tükrözi. Star Wars esetében a mozifilmeket és az animációs sorozatokat, Trónok harcánál és Harry Potternél a könyveket, Bosszúállók és Igazság Ligája esetében a filmeket, Gyűrűk Uránál a könyveket és a filmeket (kivéve Hobbit filmek), Star Treknél a sorozatokat és a filmeket (kivéve 3 legújabb film) vettem figyelembe.

2019. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
68%
Harry Pottert és Gyűrűk urát nemtom, mert ha Dumbledore és Gandald összecsapna, nemtom ki nyerne, de mivel mindketten jók, ezért nem is csapnának össze.
2019. febr. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Tislerics Máté ***** válasza:
35%

A legerősebb gárdát kihagytad: Watchmen!!!


természetesen Dr. Manhattan miatt....


1 csettintés lenne neki az egész lista, amit leírtál... Ja és ha valahogy mégiscsak megsemmisítenék, újraépítené magát az univerzumból...


szóóóóóval..... :///


:D

2019. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
#6-os Én tudom ki nyerne. Ha Dumbledore és Gandalf összecsapna, Gandalf felmosná a padlót Dumbledore-ral, mivel mindent összevetve is Dumbledore csupán egy ember. Gandalf sokkal ősibb, bölcsebb és nagyobb erővel rendelkező lény, valamint sokkal tapasztaltabb és jobb harcos, mint Dumbledore.
2019. márc. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én első helyre raknám a Gyűrűk Urát. Olyan ősi lények és mágusok vannak ott, akiknek szinte korlátlan hatalma van, ehhez képest a többi világ jelentősen korlátozott - Harry Potterben a varázslók nagyon erősen függnek a pálcájuktól, szuperhősuniverzumokban egy-egy karakter szigorúan egy-egy képességre fókuszál, nincs olyan univerzális varázshatalom a kezükben (még Doctor Strange-nek sem, aki varázsló), mint mondjuk Gandalfnak, a Star Warsnál ugyanez igaz, az Erő használata is korlátozott, a Trónok harcában igazából nagyon minimális a tényleges mágia, a Star Trekben pedig csak a technológia az, ami igazán feléjük billenthetné a mérleget.
2019. márc. 25. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

5-ös

Még annyival kiegészíteném, hogyha a Star Warsban a legendákat is figyelembe vesszük, ők nyernének.

Például Darth Nihilius mår önmagában nagyon erős, a gyűrűk urás karakterek kivételével mindenkit elintézhetne egyszerre

2019. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!