Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Középsuli c. sorozatban...

A Középsuli c. sorozatban Barbi miért nem momdja már, hogy "romcsi"?

Figyelt kérdés
Volt valami esemény a sorozatban, ami miatt elhagyta a romcsi szó gyakori használatát?

2019. jan. 28. 20:53
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem nincs különösebb oka talán az hogy szakított Bendével és még talán az lehet hogy Bende Rozival van és nem vele


De ez csak az én veleményem

2019. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Mert az olyan uncsi...
2019. jan. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Irtózatosan idegesítő, irritáló volt a Barbi-karakter abban az időszakban; alig bírtam tőle nézni xD! De most már legalább úgy látom, visszatért a normális, eredeti karakterhez:) Őt csípom!:)

Egyébként meg mert szakítottak Bendével. Amikor Bendével együtt voltak, akkor használta sokszor a "romcsi" szót. Ilyen mámoros boldogságban úszkált, hogy van neki a Bende. Bár talán az kicsit erőltetett volt. :) Meg még utána egy darabig idegesítő volt a Barbi-karakter, de aztán most úgy néz ki, megint jófej:):)

2019. febr. 5. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*Egyébként , tényleg, ha túl sokszor csinálsz valamit, akkor az egy idő után unalmas és elcsépelt lesz; tehát kell bele valami új szín, hogy ne legyen monoton, meg egyhangú. Szóval időnként kell azért belevinni változtatásokat. :) Nem mehet egy sémára az egész szöveg:) Meg az egész sztori:) Jó, mondjuk a Pokémont azt bírom, az jópofa:) Szinte minden egyes részben ugyanaz volt, amikor néztem; de én mégis néztem:D:D
2019. febr. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
18%
Ki a fsz nézi még azt a szutykot?! xD
2019. jún. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!
2019. jún. 19. 08:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!