Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bartont és Langet miért nem...

Bartont és Langet miért nem hívták amikor Thanos közelgett?

Figyelt kérdés
Értem én hogy házi őrizetben voltak, de a világ sorsa nem fontosabb mint egy házi őrizet? Felteszem ha minden Bosszúálló ott volt Wakandában akkor a kormánynak is feltűnt hogy nagy a baj különösen miután Thanos csicskásai balhéztak New Yorkban Starkékkal. Mondta is Rhodey vagy Fakete Párduc (vagy más, már nem emlékszem ki) hogy minden kézre szükség lesz. Ennek ellenére még egy hívást se kaptak hogy baj lesz. Pedig lehet nem jöttek volna rosszul, pláne hogy Sólyom vagy Wanda is elítéltek voltak pl. a Polgárháború után ők mégis harcoltak.

2019. jan. 29. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy volt ilyesmire idő. Sólyom és Wanda szökevények.

Szerinted volt idejük arra, hogy felcsapjanak egy telefonkönyvet, hogy kikeressék őket? Amúgy valószínűleg a kormány lehallgatja a hívásaikat. Szerintem ha Steve v. bárki Wakandából szólt volna nekik, hogy gyertek, mert szar van a hatóságok pillanatok alatt Scott és Clint házánál lettek volna.

Meg szerintem nem is akarták őket ebbe belerángatni. Ugye amint megjelentek az Avengers Towerban, vagy hova a pcsába költöztette őket el Stark, az első parancs az volt, hogy tartóztassák le őket, Rhodey ezt pedig megtagadta.

2019. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
82%

Ěn csak azt nem értem hogy egyesek miért keresik a logikát egy mesében.

Például ott van az a tény hogy thanosnál volt az erő köve (a lila) amivel egy holdat is elpusztított, simán kinyírhatott volna mindenkit vele az ökölharc helyett de ugyebár így a film nagyon unalmas lett volna

2019. jan. 29. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Végtelen háború rövid idő alatt játszódik. Senkit nem "hívtak", mert nem volt rá idő. A new yorki harcban azok vettek részt, akik éppen ott voltak, a Skóciában játszódó harcban szintén, a wakandai csatában szintén.
2019. jan. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2# Thanos pont hogy ezért volt "becsületes". Nem ölt meg senki csak úgy, inkább a kesztyűre bízta a felezést. Ezért volt véletlenszerű.
2019. jan. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!