Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A tengeralattjáró (Das Boot,19...

A tengeralattjáró (Das Boot,1981) című filmből összesen hány verzió létezik és melyiket érdemes megnézni?

Figyelt kérdés

Imdb-n több különböző hosszúságú verziót is találtam, az egyiket ráadásul egy minisorozatnak írja. Melyik a hivatalos vágás, miről maradok le, ha a rövidebbet nézem?


A Gyűrűk ura filmek rövidített verziói pl. szerintem nézhetetlenek, itt is hasonló súlyú dolgokat vágtak ki?



2019. jan. 30. 20:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Tudtommal mind hivatalos vágás. Én a 200+ perces változatot láttam, állítólag a 2-2,5 órás verzió nagyon "csupasz".

Egyszer mindenképp meg fogom nézni a minisorozatra vágottat is, abban benne van minden.

2019. jan. 30. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 TR75 ***** válasza:

3 változat van, a mozifilm, a rendezői és a sorozat.

Nem rossz a sima moziváltozat sem, igazából a rendezőinek erősebb az atmoszférája (a sorozat meg sokak szerint túlságosan el van nyújtva, de nekem tetszett).

2019. jan. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!