Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért romlott meg a "Két pasi...

Akitakarsz kérdése:

Miért romlott meg a "Két pasi meg egy kicsi" miután Charlie Sheen elment?

Figyelt kérdés
2019. jan. 31. 20:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
mert Charlie Sheennek nem kellett megjátszania a karaktert amit kitaláltak neki.. ő ilyen a való életben is.. és illett is hozzá ez a szerep! Ashton Kucher meg nem ilyen.. nem illik hozzá. Charlie pedig szerintem vitte nagyon ezt a sorozatot előre. De ez az én véleményem.
2019. jan. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem romlott meg, csak másmilyen lett.
2019. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem sem romlott meg, csak a főszereplőt lecserélték, és ezt a nézők általában nem fogadják jól, hozzászoktak valamihez és ez megváltozott. Meg Asthon karaktere teljesen más mint Sheen-é, tehát a sorozat alapjaiban másról kezdett szólni, mint amiért a nézők megszerették. Nem lett rosszabb szerintem csak más :)
2019. febr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem is tré lett. Charlie majdnem hogy a hátán vitte a sorozatot. Persze a többi karakter is fontos, de szerintem a nézők könnyebben el tudták volna viselni mondjuk Jake, vagy Rose elvesztését, mint Charliét... de talán még Alanét is. Nagyon Charlie köré épült a sorozat és a távozásával egy űr keletkezett, amit ripacskodással próbáltak betömni. Persze, hogy 4 évad után vége lett. Csoda, hogy annyit is ment egyáltalán.
2019. okt. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Mert Ashton Kutcher hiába alakította jól a szerepét, olyan mint ha más cipőjét akarnád felvenni... nem lesz az igazi.
2021. aug. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert ő volt a sorozat lelke, Alan meg Walden ritka elbaszás volt…
ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!