Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak én érzem úgy, hogy a mai...

Csak én érzem úgy, hogy a mai sorozatok annyira konkrétak, csak egy limitált érdeklődési kört szolgálnak ki, akit meg egyik téma sem érdekel, az megszívja?

Figyelt kérdés

2019. febr. 2. 18:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, szerintem az többet mond el rólad, hogy nem tudsz olyan sorozatot találni ami érdekelne, már ne haragudj...
2019. febr. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Dongaben ***** válasza:
Csak te érzed így... Milyen téma érdekel, ami nincs a ma i sorozatokban?
2019. febr. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha szerinted a mai sorozatok ilyenek, szerinted milyen formában voltak mások a régi sorozatok?
2019. febr. 2. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ne lenne olyan sorozat, aminek a témája ne érdekelne.

De egy sorozat (könyv, film) mindig is így működött. Az nézte, akinek kiszolgálta az érdeklődési körét.

Akit érdekel a detektívség, annak ott a Sherlock, Murdoch, Poirot, stb. Akit érdekel a high fantasy, annak ott a Trónok Harca, Shannara, stb. Aki szeretne komolyabb dolgokon elgondolkozni, annak ott a Fekete Tükör és Egy szolgálólány meséje. A végtelenségig lehetne sorolni.

Nem igazán értem a problémádat.

2019. febr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem azt mondom, hogy nincs, de nagyon kevés van, ami minden korosztály és minden célközönség számára élvezhető és azonosulást adhat.

Fülledt utcák, Szolgálólány meséje, Westworld, expanse, orange is the new black, csomót mondhatnék még.

Annyira lekorlátoltak, annyira konkrétak. Nem azt mondom, hogy (számomra) nézhetetlenek, de speciális kedvben, érdeklődési érzelemben kell lennem, hogy valamelyiket akarjam nézni. Szóval azt mondom, hogy kevés az olyan, amit bármikor, bármilyen kedvben és helyzetben lehet nézni.

2019. febr. 3. 13:15
 6/6 anonim ***** válasza:
És mi ezzel a probléma? Mert szerintem semmi.
2019. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!