Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A feliratok info-ról, hogyan...

A feliratok info-ról, hogyan kell letölteni a feliratot és hogyan kell a filmre rárakni?

Figyelt kérdés
Eddig akárhányszor próbálkoztam egyszer sem sikerült...
2019. febr. 3. 08:17
 1/3 HalkHogen ***** válasza:

Minden felirat mellett van jobbra egy kis floppylemez ikon a Letöltés oszlopban, arra kell rákattintanod. Rém bonyolult. :)


A feliratot beteszed abba a mappába, ahol a film van, s átnevezed valamelyiket, hogy ugyanaz legyen a nevük (pl: BenHur1958.mkv és BenHur1958.srt) Ilyenkor a film lejátszásakor általában már nem is kell semmit tenned, hanem megy szépen feliratosan. Ha mégse, akkor a lejátszódalkalmazásod menüjében megkeresed, hol lehet beállítani a feliratot.

2019. febr. 3. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A filmet muszaj letoltenem? Csak mert szokott lenni olyan, hogy a filmnel ramegyek a feliratra es kiadja h be lehet másolni egy linket? Ugy nem lehrt megcsinalni?
2019. febr. 3. 10:30
 3/3 HalkHogen ***** válasza:
Ha ott van, hogy be lehet másolni a felirat linkjét, akkor biztos meg lehet úgy oldani. Én még nem csináltam ilyet.
2019. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!