Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

A feliratok info-ról, hogyan kell letölteni a feliratot és hogyan kell a filmre rárakni?

Eddig akárhányszor próbálkoztam egyszer sem sikerült...

febr. 3. 08:17  Privát üzenet  

A válaszok
HalkHogen nevű felhasználó válasza:

Minden felirat mellett van jobbra egy kis floppylemez ikon a Letöltés oszlopban, arra kell rákattintanod. Rém bonyolult. :)

A feliratot beteszed abba a mappába, ahol a film van, s átnevezed valamelyiket, hogy ugyanaz legyen a nevük (pl: BenHur1958.mkv és BenHur1958.srt) Ilyenkor a film lejátszásakor általában már nem is kell semmit tenned, hanem megy szépen feliratosan. Ha mégse, akkor a lejátszódalkalmazásod menüjében megkeresed, hol lehet beállítani a feliratot.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont febr. 3. 08:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A filmet muszaj letoltenem? Csak mert szokott lenni olyan, hogy a filmnel ramegyek a feliratra es kiadja h be lehet másolni egy linket? Ugy nem lehrt megcsinalni?

# 2/3Időpont febr. 3. 10:30 Privát üzenet
HalkHogen nevű felhasználó válasza:

Ha ott van, hogy be lehet másolni a felirat linkjét, akkor biztos meg lehet úgy oldani. Én még nem csináltam ilyet.

A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont febr. 4. 09:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Legális Németországban a Feliratok info-ról letölteni és hanem akkor büntetést küldenek ki vagy mi? Használjátok a Feliratok info-t? Mi a tapasztalotok? Köszi :*
Honann tudnám letölteni az L word magyar feliratok részeit évadonként?
Hosszupuskasub-on a magyar feliratok miért . Rar formátumúak? Nem tudom őket letölteni.
Milyen oldalról tudok angol feliratok letölteni?
Internetről szeretnék letölteni 3D-s képeket/animációkat, melyeket Unity Web Playerrel készítettek, ha minden igaz. Milyen programmal tudnám ezt megtenni, úgy, hogy ne vesszen el...
Honnan tudnám letölteni a Merlin Kalandjait németül? Német szinkronnal és a hozzá tartozó feliratok is érdekelnének.

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!