Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Honnan származik a valyriai...

Honnan származik a valyriai acél (trónok harca)?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy kovácsolok egy kardot valyriai acélból de nem találtam az interneten eladót, gondolom azért mert nem magyarországon bányásszák. Melyik országban bányásszák?

2019. febr. 3. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:
2019. febr. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösz a linket de újat nem tudtam meg. Esetleg tudok olyan oldalt ahonnan rendelni lehet?
2019. febr. 3. 17:21
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Pedig szerintem sok újdonságot tartalmaz neked. Csak egy idézet a sok közül onnan:


"Valyrian steel is a fantasy metal. Which means it has magical characteristics, and magic plays a role in its forging."

2019. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként ha már varázskardot akarsz magadnak, akkor van jobb a valyriai acéltól is. Ebből csak egy darab létezik és megrendelni sem kell, csak bizonyítani, hogy méltó vagy rá...és újjászületni egy Dayne-ként.

[link]

Sok sikert.

2019. febr. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!