Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ennek a filmnek mi a címe, és...

Ennek a filmnek mi a címe, és hol találom meg?

Figyelt kérdés
Volt nagyon régen (kb 8-10 éve) egy film, amit nagyon szerettem. Arról szólt, hogy volt egy szegény férfi a családjával, akik nagyon nehezen éltek meg, és befogadtak egy sebesült madarat, majd amikor meggyógyult, elengedték. A madár (szerintem egyébként fecske, de mindegy ez most) ezért később megjutalmazta őket egy varázsmaggal, amiből később sok olyan dolog nőtt, amiből meggazdagodott a család. Mielőtt ez megtörtént volna, a férfi elment a gazdag testvéréhez, hogy segítséget kérjen, de ő nem is akarta látni. A madár oda is eljutott véletlen, és meglátta, hogyan bánik az emberekkel ez a gazdag testvér, ezért neki is vitt egy varázsmagot, amire azt mndta az embernek, hogy ez jó lesz, de neki csak rossz dolgok nőttek belőle, mert azt érdemelte. Ennek a filmnek nem tudom már mi a címe, ebben kéne segítség. Asszem ez valamilyen japán rajzfilm lehetett, és nekem olyan cím rémlik, hogy Fecskekirály, de így nem találom.

2019. febr. 3. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

A történet valószínűleg ez a koreai népmese:

[link]

Sajnos magát a filmet nem találtam meg.

2019. febr. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Erre én is emlékszem, egy időbe kb naponta adta a film+. De nekem az maradt meg hogy a lányukról azt hitték hogy lopot és szegénynek a vádliját fűzfavesszővel elverték :(


Ha megtalálod, kérlek írj

2019. febr. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én is szerintem ezt kerestem. és szerintem ez volt az.

https://www.youtube.com/watch?v=MYFghs-vMJU

2021. okt. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!