Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik SOROZAT lehet?

Melyik SOROZAT lehet?

Figyelt kérdés
Amennyire emlékszem azok sem száz százalékosak. Egy kislány kómában van egy kórházban. Eközben játszódik a sorozat, a kislány tudatában. Ugyan az a kórház csak az elhagyatott, "szellemjárta", lepusztult változatában barangol. Emlékszem még valami fehér nagytestű jegesmedvére hasonlító jószágra. Évek óta ezen gondolkodom. Próbáltam keresni is, de egyszerűen nem találom. Lehet már ennek tíz éve is, hogy láttam.
2019. febr. 10. 00:18
 1/5 anonim ***** válasza:
The Odyssey (1992)
2019. febr. 10. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Remélem nem veszed sértésnek, de kicsit próbáld tanulni a google használatát. Ha valóban éveket gondolkodtál ezen, akkor rengeteg időt spórolhatnál :D

"girl in coma tv show" első találat volt

Remélem valóban ezt kerested :]

2019. febr. 10. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Angolul piszok könnyű rákeresni filmekre, ezt én is tapasztaltam.
2019. febr. 10. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenkinek a segítséget, de egyik sem volt nyerő. Azóta már hosszas kutakodás után megtaláltuk.
2020. jan. 21. 00:53
 5/5 anonim ***** válasza:
és mi volt az?
2020. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!