Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nyáron soknak számít 40 anime...

Nyáron soknak számít 40 anime rész?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 11:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért évszakhoz kötöd? Általában nyaralgatnak, utazgatnak az emberek a nyáron. Akkor gondolom a többi évszakban több van. Hány perces egy rész? Szerintem nem, ha van szexuális életed mellette, wellnessezel, mozizol, szociális élet, stb stb.


N

2019. febr. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Epizódszámot tekintve kb. egy epizód (24 perc) minden másnap. Átlagos hosszúságú epizódokkal számolva 16 óra két és fél-három hónap alatt.


Bárhonnan nézem, nem hiszem, hogy ez sok volna. Ha 2-3 naponta letúrsz egy átlagos sorozatot, az durván 1,5-2 óra/nap. Epizódszámot tekintve ez durván 320 egy nyárra és durván 27 átlag hosszúságú sorozat. Szerintem ez már nagyon sok.

2019. febr. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
Nem sok, pár nap alatt letudható :)
2019. febr. 14. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
uh most vettem még észre, hogy igazából bocsi a cím "enyhén" pontatlan. NAPI szinten gondoltam a 40-re. Egyébként nem évszakhoz kötöm, csak akkor van a legtöbb idő,m, ettől függetlenül nem egész nyár alatt csinálom így, szóval marad mindenre időm, amit az #1-es írt
2019. febr. 14. 07:38
 5/9 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
100%
Ez napi kb. 15 óra anime, kissé már sok, főleg huzamosabb ideig. De a te dolgod, én is csinálok néha ilyesmit :)
2019. febr. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az első vagyok, a Pokemonon kívül (ha ez anime) sose néztem semmi hasonlót, tudsz vmit ajánlani? 26 éves nő vagyok.
2019. febr. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Phu hát a lányoknak/nőknek való animékben nem vagyok annyira jártas, de tudom pl ajánlani az Akatsuki No Yona-t, a Shigatsu wa kimi no uso-t, Violet Evergarden, Nana Vagy nem kifejezetten Shoujou anime sőt inkább seinen, a Death Note-ot. Ellenben lehet jobb lenne nálam kompetensebb személytől ajánlást kérdezni animék terén.
2019. febr. 14. 12:27
 8/9 anonim ***** válasza:
Soknak számít igen:D én is néztem hasonló mennyiséget egy nap, mikor volt időm és volt is mit nézni. Sajnos már nem sok olyan animét találok aminek 20-24-nél több része van és "érdekelhet" is.. Általában az ilyen 10-20 részeseket egybe végignézem ha tetszik :D
2019. febr. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én másfél normál hét alatt néztem meg ennyit, tehát azt mondanám, hogy: volt jobb dolgod?
2019. febr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!