Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Szinte nem is kérdés, filmet...

Szinte nem is kérdés, filmet keresek. Hmm? Naná

Figyelt kérdés

Tartalom:

Egy adott család, talán 3 gyermek, két szülő. A szülők elutaznak, gyerekek otthon maradnak... A pénzük fogy (ebből gondolom, de lehet h keverem mással, de talán az idős néni aki a szomszédjuk volt.. meghalt. Talán ő volt a babysitter) szval pénzhez kell jutniuk. Az idősebbik lány elmegy dolgozni egy irodába. Titkárnőnek jelentkezik. ..A főnöke balesetet szenved és megbízza a lányt h vigye az ügyeit. De olyan jól megy neki minden, h felveszi a szerepet, és azt játssza h igazából ő a főnök. A végén lesz egy nagy rendezvény és kiderül a simlisség...

kb 90-es környéki film. Most lapozgatom az éveket hátha rá találok. Ha ti tudjátok kérlek írjátok meg.


2019. febr. 13. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kipurcant a bébicsősz, anyának egy szót se.
2019. febr. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

...úgy néz ki, nagyon összekevertem a sztorit. :/

De A Dolgozó lányra (1988) gondoltam.

2019. febr. 13. 21:47
 3/4 A kérdező kommentje:
De az is nagyon jó, köszi. A kettőt kevertem össze.
2019. febr. 13. 21:48
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi.
2019. febr. 13. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!