Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az aang legendája című rajzfil...

Az aang legendája című rajzfilmsorozatból zuko nak mi lett az anyjával?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy nem e derült ki az új sorozatból de én már nem nézem mert kinőttem belölle csak eggyik nap láttam egy képet és eszembe jutott hogy mindig érdekelt

2019. febr. 14. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:
A Legend of Korra-ból nem derült ki. Valamelyik Last Airbender képregényből derül ki, hogy mi történt vele és hogy mi lesz a sorsa, de nem tudom, hogy ezek canon sztorik-e.
2019. febr. 14. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik képregényből kiderül. Elég hosszú sztori szóval szerintem olvasd el. Magyarul is fent van. Ezek hivatalosan bele tartoznak az Aang legendája történetbe. Több történet is van a Zuko anyjáson kívül. Ezek valamiért már nem kerültek bele a rajzfilmbe, de mint mondtam odatartoznak. Csak keress rá hogy Aang legendája képregény. Szerintem megtalálod
2019. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!