Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy lehet a Baratok koztben...

Hogy lehet a Baratok koztben Zsoltnak 14 eves fia, Berenyinek meg kb 20, a Balazs?

Figyelt kérdés
Szoval, 2010ben neztem utoljara Baratok Koztet. Poenbol beleneztem. Zsoltnak meg Mikinek sehol nem volt fia, homnan kerultek elo?
2019. febr. 21. 21:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Már másfél éve valahogy én is elszoktam a Barátok közt nézésétől, de ezekre még emlékszem pár évvel ezelőttről.

A most 14 éves Szilágyi Oszkár (Oszi) asszem 4-5 éve tűnt fel először a sorozatban. Mikor anno Zsolt és Szilágyi Andi szakítottak, Andi elköltözött, és senki nem tudta, a nézők se, hogy terhes. Aztán mikor évek múltán újra felkereste Zsoltot, akkor közölte vele, hogy van egy fia, aki szeretné végre megismerni az apukáját.

Oszkárhoz képest Balázs története a sorozatban később kezdődött, de régebbre nyúlik vissza, az Ő történetét csak az utólagos elmesélésből ismertük meg! Nagyon régen Miki tinédzserkori szerelme Szepesi Anikó volt. Anikó 18, Miki pedig 27 éves volt, amikor Balázs fogant. Miki akkor még nem akart apa lenni, ezért még fizetett is Anikónak, hogy menjen abortuszra, Anikó azonban nem akart, és meggyűlölte Mikit. Felnevelni persze nem tudta, ezért Magdi anyus a plébánián keresztül örökbe adta, és nevelőszülőknél nőtt fel Jenes Balázs néven. Mikor Claudia felkutatta, és Miki tudomást szerzett erről, Balázs csak akkor szembesült vele, hogy akik felnevelték, nem az igazi szülei!

2019. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszt, mar ertem.

Az erdekes h ebben a sorozatban folyamatosan eltitkolt gyerekek kerulnek elo, emlekszem meg Andrasnak az Emmajara o is ugz kerult elo.

Meg hogy az elvileg 14 eves Oszkart jatszo szinesz ranezesre legalabb 20 eves, raadasul ha 4 5 eve tunt fel, akkor 9 10 eves gyereket jatszott annyi idosen?

2019. febr. 22. 21:14
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ahogy írtad, Emma története tökéletes példája Balázsnak!

Viszont ez a másfél év alatt én is rendesen lemaradtam, nem értettem, hogy hogyan nézted Oszit 20 év körülinek?! :/ Aztán rákerestem, és így már értem: az amúgy már 17 év körüli Oszi karakterét lecserélték, és most Gombos Krisztián alakítja. Eredetileg, mikor megjelent a sorozatban, gyerekként Z. Lendvai József alakította, én még őrá emlékszem!

2019. febr. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg gondolom akkor nem tudsz Attila huszonéves lányáról, Karolináról sem? Mint utólag kiderült, anno Attila mindössze 16-17 éves lehetett, amikor egy mámoros pillanat hevében nagybátyjának a felesége, Böbe elcsábította és teherbe esett tőle.
2019. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2019. febr. 25. 22:23
 6/6 A kérdező kommentje:
Meg sem lepődök hogy Attilának is került elő gyekreke xD Mik történnek abban a házban :D
2019. febr. 25. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!