Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy doramat, tudnátok...

Hajni 197 kérdése:

Keresek egy doramat, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Régebben láttam egy doramat, amire sajnos csak alig emlékszem, de most szeretném újra megnézni. Azt nem tudom sajnos hogy koreai e,vagy japán vagy kínai :( Sajnos csak annyira emlékszem belőle, hogy volt egy csaj meg talán 2 pasi és az egyik pasi valamilyen bátorságpróbaképpen azt mondja a csajnak h menjen el az osztálytalálkozójára,de a csaj nem akar mert az osztálytársai mindig megalázták őt, vagy ilyesmi, de végül csak elmegy és épp amikor meg akarják őt alázni a volt osztálytársai, akk. felbukkan a 2 srác és megvédik. Nem tudom h így mennyire volt érthető mert sajnos nagyon zavarosak az emlékeim a sorozatról, de remélem h valaki felismeri. Előre is köszönöm a válaszokat!

2019. febr. 26. 00:18
 1/2 anonim ***** válasza:
76%

Yamato Nadashiko Shichi Henge


Nem vagyok benne biztos hogy ez e az,de van egy rész ami hasonlít a leírtakra, így hátha...

2019. febr. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! Sajnos nem ez az :/
2019. márc. 3. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!