Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt az eddigi legjobb...

Mi volt az eddigi legjobb film amit láttál?

Figyelt kérdés
2019. febr. 26. 21:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
80%
Úristen, erre a kérdésre lehetetlen válaszolni :D
2019. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Erre szinte kizárt, hogy bárki is válaszoljon, aki szereti a filmeket és nem 10-et látott életében. :D
2019. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
2019. febr. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Túl sok jót láttam. Nem szűkíted le műfajra? Úgy talán tudnék válaszolni.
2019. febr. 26. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Nekem a Gladiátor az örök kedvencem de egyébként nem tudok válaszolni.
2019. febr. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Erre a kérdésre valóban nem lehet így válaszolni, sok mindentől függ, műfajtól, hangulattól, évjárattól stb. Még csak a 10 kedvencem se tudnám felsorolni. Szűkíteni kellene a kört. :)
2019. febr. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Csak a tavalyi év felhozatalából tudnék mondani jó pár kedvencet :D
2019. febr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Jöhet bármi! :)
2019. febr. 26. 23:45
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Kill Bill.


Rengeteg filmet láttam már, és persze én is tudnék kb. minden "technikai" szempontból jobb filmet találni nála, de számomra egyszerűen semmi nem tudja verni a Kill Billt. Életemben nem éreztem magam olyan jól, mint amikor először megnéztem. Már vagy két tucatszor láttam azóta, és még ma is, bármikor ha akár csak belenézek, elöntenek az érzések. Az egész Tokyoi rész alatt nem tudom letörölni a vigyort a pofámról. De mindkét rész, az első perctől a stáblista végéig, számomra tökéletes. Pont annyira mese, pont annyira film, és pont annyira valós, amilyennek egy jó filmnek lennie kell. Semmi nem tudta azóta se visszaadni ezt az érzést. Számomra ez a művészet.

2019. febr. 26. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen ilyen választ vártam :)
2019. febr. 27. 00:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!