Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a címe ennek a zenének a...

Mi a címe ennek a zenének a Good Trouble-bol?

Figyelt kérdés
A 8 részben a 20:28(azt hiszem)-kor. Jesus és Rebecca második talkozasanal a bárban. Sehol se találom de nagyon tetszik és nem hagy nyugodni. Ezen a zenén kívül az összes többi megvan. Segítséget előre is köszönöm.

#sorozat #zene #új #Good trouble
2019. márc. 1. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek között?


[link]

2019. márc. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm de ezt az oldalt már én is megtaláltam. És a kommentek között is pont ezt a számot keresi valaki más is.
2019. márc. 4. 16:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Megnéztem de több dal is szól, a 20:28-ban meg nem vagy biztos, szóval melyiket keresed? Azt ami az alatt szól, amikor kezet fognak?
2019. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
20:28kor van jól emlékeztem. Akkor lehet jól hallani amikor a két lány leül és a srác elindul a pulthoz. És az a halk, chilled zene kéne amit nő énekel.
2019. márc. 5. 00:42
 5/5 A kérdező kommentje:
Kezdem feladni. Ennyi meg van a szövegből de még így sincs sehol semmi találat. (szöveg:there have been hard times and dark days but we won't let the past stand in a way look the future the bright lights raise your head up and hold it high )
2019. márc. 5. 23:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!