Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az embereknek miért ilyen...

Az embereknek miért ilyen negatív a hozzáállása már előre, látatlanban Marvel kapitányhoz?

Figyelt kérdés
Mindenhol azt olvasom, hogy megnézik majd a filmet, de csak azért mert ő is benne lesz a Végjátékban de amúgy nem is érdekli a többséget igazán, sőt néhány igencsak lehúzó kommentet is láttam. Mire fel ez a viszolygás? Szerintem mindig izgalmas egy új szuperhőst a vásznon látni, önálló filmmel, ráadásul ő pláne érdekesnek, egyedinek néz ki, képességeit és történetét tekintve is. Másik kedvencem mikor a színésznőt szidják hogy rossz lesz meg gyengén játszik - könyörgöm, Brie Larson Oscar-díjas! Nem értem az embereket, valaki meg tudja magyarázni honnan ez a gyűlölködés?

2019. márc. 1. 21:23
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Mert erőltetett fos.
2019. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
12%
Mert a baloldal szócsöve.
2019. márc. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Jah és már most látom, hogy potyogni fog az Oscar... Akkora röhej, mint a Fekete párduc...
2019. márc. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Lehetséges okok:

-Fúj, női főszereplő szuperhős filmben...

-Brie Larson egyszer mondott valami csúnyát szóval nem szeretjük

-Marvel kapitány nem annyira ismert a képregényen túl, a többség gondolom semmit nem tud róla, nehéz így hypeolni

-Fúj női főszereplő x2

-Dc fanok :DDD

2019. márc. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
40%

A szexizmus/nőgyűlölet miatt. Ez ilyen végtelenül egyszerű.

Minden alkalommal végigjátsszuk. Jaaaaaaaaj, ez neeeeeeeem a nőgyűlöletről szóóóóóóóóóól. Csak tök véletlenül a Wonder Woman, az új Star Wars, az Ocean's 8, a 2016-os Szellemirtók, a Mad Max Fury Road, Hillary Clinton és Anita Sarkeesian a célpontok. Mindig ugyanazoktól az emberektől indul, az esetek kb. 80%-ban nők, 20%-ban színes bőrűek ellen. De persze nem arról szól, a kifogás az mindig megvan. Csak véletlenül alakul így... Nagyon átlátszó.

2019. márc. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

Tudod mi átlátszó?

Az hogy most úgy akartok csinálni, mintha valakit érdekelne ez a szar.

A Fekete párduc úgy kapott 7 jelölést, 3 díjat, hogy egy rakás fos az egész, egy totál átlagos, futószalagon érkező, hétvégi szuperhős mozi, amire 5 év múlva a kutya nem fog emlékezni(bezzeg egy Watchmen semmit nem kapott, de a Dark Knight is kiszállt 2 díjjal) .

Ugyan úgy, ahogy a női Szellemirtó, Ocean stb is a kukában fog kikötni.

Az eredetiek klasszikusok, mindenki emlékszik rájuk.

De ezekre?

Szánalmasak vagytok, ahogy elbújtok a szarotok mögé és követelitek a díjakat.

Nőjjetek fel!

2019. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azért nem olyan furcsa szerintem, hogy a Végjátékot mindenki jobban várja, elvégre az egy hosszú, izgalmas történetszál lezárása lesz, a Marvel kapitány film pedig egy teljesen új történet, amiről nem sokat tudunk. Én is azok közé tartozom, akik csak azért nézik meg, hogy értsék a Végjáték történetét. Mások nevében nem beszélhetek, de engem személy szerint az alábbi okok miatt nem érdekel különösebben a Marvel kapitány film:

- A Marvel filmek közül - a Vasember filmeket kivéve - nekem egyik olyan film sem tetszett igazán, amelyik valamelyik szuperhős eredettörténetét mutatta be. Sokkal jobban tetszettek azok a filmek, ahol egy csapat dolgozik össze, mint például a Bosszúállók és A galaxis őrzői filmek, vagy a Thor 3.

- Eddig egyik női szuperhőst sem tudtam megkedvelni, mindegyikük elég felejthető karakter. Az előzetesek alapján pedig Marvel kapitány sem tűnik érdekesebbnek.

- Az előzetes alapján ez is csak egy erősen közepes szuperhős filmnek tűnik, mint a Fekete párduc, vagy a Thor 2, semmi nem utal rá, hogy lenne benne bármi egyedi vagy különleges. Biztos látványos lesz, meg szórakoztató, de azért annyira nem tűnik izgalmasnak, hogy mindenképp moziban akarjam megnézni.


Persze azért reménykedem benne, hogy sokkal jobb lesz, mint amire számítok, nem ártana, ha lenne végre egy igazán jófej női szuperhős. De ha nagy elvárásokkal ülök be a moziba, annak mindig csalódás a vége, úgyhogy inkább nem várok sokat a filmtől.

2019. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
95%

Én személy szerint várom a filmet. Érdekesnek néz ki.

A legtöbb ember most azért van ennyire a film ellen, mert Brie Larson azt szeretné, ha nem csak fehér férfiak kritizálnák a filmjeit. (Erről mindenki azt gondol, amit akar.) Szóval a legtöbb kisfiú megsértődött, mert szerintük Brie megtiltotta nekik, hogy megnézzék a filmet, amiről amúgy szó nem volt.

2019. márc. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én majd csak vmikor áprilisban fogom megnézni talán.

Igazából úgy vagyok a Marvel filmekkel hogy a Bosszúállók filmeket szeretem, azokat mindig moziban nézem. De a többi szuperhős filmet csak akkor nézem ha éppen nincs más a tv-ben vagy ha ahhoz van kedvem.

Több filmet még mindig nem láttam... pl. Fekete Párduc,Pókember:Hazatérés,Hangya és a Darázs,Galaxis őrzői, Dr.Strange.

2019. márc. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

1.Mert a színésznő (azaz Brie Larson) megemlítette egyszer, hogy a riporterek többsége miért fehér bőrű férfi. Pedig ennek semmi köze a filmhez.

2.Mert azt hiszik, hogy ezt a filmet csak gyorsan megcsinálták a Végjáték előtt, hogy majd légyen valaki akinek van esélye Thanos ellen. Pedig nem.

3.Azt gondolják, hogy ez csak egy Wonder Woman utánzat lesz.


Így, hogy már láttam a filmet elismerem, hogy nem olyan jó, mint a Ragnarök vagy a Galaxis örzői, de egyébként nagyon jó film. Nekem tetszett és én sem értem, hogy mások miért ítélkeztek előre.

2019. márc. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!