Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok juumpscare nélküli...

Tudtok juumpscare nélküli horrorfilmeket?

Figyelt kérdés
Szeretem a horrort, de nem nehéz úgy embereket ijesztgetni higy felugrik valami. Egy jó horrorfilmrendező jumpscare nélkül is tud jó filmet csinálni. Előre is köszi a válaszokat. Remélem van olyan film.😊

2019. márc. 3. 15:06
 1/9 anonim ***** válasza:
61%
2019. márc. 3. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

így elsőre "A kör" jut eszembe az egyes. a kettes pocsék film


Az újjabbak közül a "Valami követ " illik ebbe a kategóriaába bár lehet hogy a retró stílusú háttérzene picit furcsa lesz neked.

2019. márc. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

A Valami követ elején azért van egy jumpscare, amin én majd kiugrottam a fotelből (mikor a labda nekicsapódik az ablaknak).

Teljesen jumpscare nélküli horror most nem ugrik be. Talán a Paranormal Activity, bár azt sanszos, hogy már láttad. Meg annak a legvégén van egy kis jumpscare, de nem túl vészes.

A Halálhegynek is csak a végefelé rémlik egy kisebb hirtelen ijesztés, de az se volt túl aljas.

Ja, meg az Ideglelés, abba úgy rémlik, hogy tényleg nem volt semmi ilyen hirtelen hanghatás. Bár azt is biztos, hogy már láttad.

2019. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat😊 (most látom, hogy a kérdésemet kicsit elírtam néhány helyen, sorry)
2019. márc. 4. 16:27
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen. Legközelebb is pontozz le miden választ, ami hasznos.
2019. márc. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
mondjuk a 70%-os válaszát én sem értem miért lett lepontozva, korrekt választ adott a linkjével
2019. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerinted miért írtam kérdést ide? Érdekel az emberek véleménye és hogy szerintük mi a legjobb film. Beírhatom Google-ba, de lehet hogy egy béna filmet dob ki.
2019. márc. 6. 17:27
 8/9 A kérdező kommentje:
Kerestem én is, de nem tudom te hogy vagy vele (aki linket küldött) de nekem volt olyan hogy nem olyan találatot dobott ki, amire nekem szükségem lett volna. Nem szerettem volna egy csomó filmet végignézni, hogy vajon van-e benne jumpscare vagy nem
2019. márc. 6. 17:30
 9/9 anonim ***** válasza:
Az árva szerintem tetszene neked:)
2019. márc. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!