Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem ismeri fel valaki a lent...

Nem ismeri fel valaki a lent leírt emlékekből a filmet vagy sorozatot? ↓

Figyelt kérdés
Még régen láttam egy filmet(vagy sorozatot), ami valami olyasmiről szólt, hogy volt az ördög, aki azért volt a földön, hogy a haldoklókat és az öregeket, vagy csak az öregeket(mondom rég volt és csak egy öreg nénire emlékszem)és (ha jól emlékszem )talált egy lányt akibe szerelmes lett, de el kellett mennie. Hát valami ilyesmi, már elég régóta meg szeretném újra nézni, de bármit írok be a keresőbe nem adja ki:(. A ,,Lucifer,, sorozatot épp így találtam meg, de sajnos az se az, bár nagyon jó sorozat. Remélem valaki felismeri a filmet. Előre is köszi a válaszokat.

2019. márc. 3. 18:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Izé, hátömm annyira gyorsan akartam leírni, hogy kihagytam pár szót, szóval azért volt a földön, hogy az embereket a túlvilágra küldje.
2019. márc. 3. 18:53
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok teljesen biztos benne, de a leírásod alapján nekem a "A gyűjtő" című sorozat ugrott be.
2019. márc. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha eljön Joe black? csak tipp...
2019. márc. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is a Ha elhön Joe Black c. film ugrott be.
2019. márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is a Joe Black, de nem az ördög, hanem a halál megtestesülése.
2019. márc. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szerintem ez az:)
2019. márc. 3. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!