Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Vodafone-nál kaptam ilyen...

A Vodafone-nál kaptam ilyen mozijegyes izét, hogy egyet fizet kettőt kap vagymi, és a papírra az van írva hogy ugye sor meg szék, de a terem alá meg az van írva hogy lumiere, ez mit jelent?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is ilyent kaptam, várom a válaszokat.
2010. júl. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Nekem is ez van a jegyemre irva, de most már kezdek arra gyanakodni hogy ez inkább csak illusztráció, és semmi köze a valósághoz.

A lényeg hogy ma felhívtam a vodafone-t azon a bizonyos 1270es számon, és az volt a legdurvább hogy az ügyfélszolgálaton nem csak hogy segíteni nem tudtak az ügyben, de még csak nem is hallottak erről az akcióról!

Azt válaszolták hogy átpasszolják az ügyet egy "társirodának" akik majd a mai nap folyamán felhívnak. Ez a hívás részemről 13:21kor volt, és azóta is hívnak...

Szép volt vodafone! Gratulálok! Így kell egy ügyfelet elveszíteni..

2010. júl. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nah felhivtam a tetves.....vodafone-t és tulajdonképp semmilyen egyértelmü választ nem kaptam, csak azt hogy ez a valami (Lumiere 5 sor, 12-13as szék), ez csak a reklám része, tehát illusztrácio.

Magyarul az a papír amit a kezetekben tartotok, csak egy szórólap.

De elmondat az az aranyos lány a telefonban hogy azért biztos ami biztos ne dobjuk ki.

De a lényeg igazábol az a bizonyos válasz sms amivel regisztráltatok, azt kell felmutatni a jegy vásárlás mellett és már meg is kapjátok a kedvezményt.

Még annyit hogy a mozijegyes kedvezményt csak heti 1x lehet felhasználni, a whopper menüt pedig akár naponta többször is, tehát nyugodtan amennyi fér belétek (bár én személy szerint egy tányér gulyás levest egészségesebbnek tartok a whopper menünél..).

Tömören ennyi. Remélem tudtam nektek segíteni.

Sok sikert!;)

2010. júl. 12. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát köszi szépen. én is valami ilyesmire tippeltem, az sms-t meg már én is észrevettem:)

A gulyáslevesről meg annyit, hogy jobban is szeretem azt mint a whopper-t! xD

(Amúgy meg Mc Donald's párti vagyok :P)

Mégegyszer köszi!

2010. júl. 13. 01:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!