Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Keresek egy időutazós filmet,...

Barlo kérdése:

Keresek egy időutazós filmet, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Párizsban játszódik napjainkban, 3 jóbarát, az egyik cipőboltban dolgozik(a főhős). A cipőboltos arra ébred, hogy 25-30 évvel idősebb. Felesége van, gyerekei és gazdag cégtulajdonos, mindenki neki hajbókol, de szokatlan számára ez az új helyzet. Az autójával újból neki kell menni annak a szökőkútnak, hogy visszakerüljön a régi életébe. Kérlek segítsetek, mert nem tudjuk mi a címe, egyetlen szereplőt sem ismerünk, de szeretnénk mengézni a családdal, köszi!

2019. márc. 4. 14:57
 1/3 Simpleasthat ***** válasza:
100%

Na hallod,végigböngésztem angolul és magyarul az összes ilyen időutazós,Párizsban játszódó filmet, de nem találom.

Az Éjfélkor Párizsban ami még a legközelebb van a keresett filmhez de tudom hogy nem az.Csak a fenêbe!

Utálom amikor nem találok meg egy filmet.


Nevekre vagy az "ugrás" előzményére nem emlékszel?

Nekiment a szökőkútnak a kocsival, ez világos, de ennyi volt az egész?😂

2019. márc. 4. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Simpleasthat ***** válasza:
100%

Ha nem tudsz több infót adni, akkor feladom.

Biztos egyáltalán hogy minden paraméter stimmel?

A helyszín biztos, hogy Párizs, a srác biztos, hogy cipőboltos?

A másik élete nem csak egy álom, amiből felébred?

A film nem rövidfilm véletlenül?

2019. márc. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Édesapám látta a filmet sajnos több infot nem tudtam kiszedni belőle, nem emlékszik nevekre meg másra csak amiket leírtam, meg annyi, hogy valami tárgy van a kocsiban az egyik ülés alatt és az is kapcsolatban van az időugrással amikor neki megy a szökőkútnak, de csak ennyit tudok hozzátenni :(
2019. márc. 5. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!