Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Másnak is teli van már a...

Másnak is teli van már a hócipője a Tvájlájt-tal, meg azzal, hogy minden harmadik filmes kérdés ezzel kapcsolatos?

Figyelt kérdés

(Költői kérdés. :D)


Amúgy általában nem szokott zavarni, ha egy film körül nagy a hype, de ez most valahogy különösen irritál...


2010. júl. 2. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Sztem jó film, egyszer elég volt, engem csak az basz fel, hogy a sok analfabéta ötvenszer kiírja ÓRÁNKÉNT és baszik a keresőt vagy a google-t használni.
2010. júl. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
jó film,de nekem is már az agyamra megy a sok ,,hoonan lehet letölteni,,kérdés
2010. júl. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Talán egyszer rászánom magam, és megnézem a többi részt is. :)
2010. júl. 2. 16:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálam akkor telt be a pohár, amikor már msnen is azt kezdték reklámozni. Ahányszor véletlenül átmegyek rajta az egérrel, feljön az a hülye ablak a hülye videóval.


Másik kedvencem, amikor olyan kérdéssel találkozom, hogy a kérdező nyitott egy oldalt, és hogy mi a véleményünk róla. Az ilyen oldalak 99%-ban twilightosak, Robert Patiszon óriás, agyoncsilámozott fényképével dekorálva, és nagyjából annyi a tartalom, hogy üdvözli a látogatókat Ancsykaaa, Timcsykeee vagy valami hasonló plázacica nevű emberke. Már inkább nem is nyitom meg az ilyen kérdéseket, pedig régen, mikor még normális témájú oldalakat nyitottak az emberek, szerettem tanácsokat adni weblapszerkesztőknek.

2010. júl. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Off: Azért adsz még tanácsokat kezdő weblapszerkesztőknek?
2010. júl. 2. 16:52
 6/7 clint ***** válasza:

engem már marhára idegesít, főleg, hogy a kérdező, nem nézi meg az azelőtti kérdéseket, hogy már előtte 6millióan kérdezték ugyanazt.

A másik ez a remember me dolog, most komolyan, hogy lehet imádni egy filmet csak mert ugyanaz a főszereplő mint az alkonyatban??? Ha nem ő lenne benne már senkit nem érdekelne. A filmben játszik Pierce Brosnan is, akit kicsit többre tartok, és sztem ezt nem is tudják sokan.

Amugy sztem nem egy jó film, semmi értéke nincs, tipikus pénzhozó film, aminek semmi mondanivalója csak jól tejel.

2010. júl. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem . Nincs belőle elegem. Nekem a rajongókból van elegem!

A filmel meg a könyvvel semmi bajom mert én is szeretem nagyon, de a visítozós rajongóktól guta ütést tudnék kapni.

Amúgy a filmeket meg a könyveket szeretem.

2010. júl. 3. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!