Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Legacies - A sötétség örökségé...

Legacies - A sötétség örökségéről mi a véleményetek? Mit vártok a sorozattól? Szerintetek Klaus fel fog benne bukkani?

Figyelt kérdés
Én nagyon örülnék, imádtam a karakterét és nem egyszer volt már olyan, hogy a holtak visszatértek👀

2019. márc. 15. 23:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit többet vártam a sorozattól,az Originals és a Vámpírnaplók is szinte a kedvenceim,de a Legacies nem nyerte el ennyire a tetszésemet.Én is reménykedem benne, hogy felbukkan benne Klaus,biztosan dobna a sorozaton:)
2019. márc. 16. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom. :) Tetszik maga a hangulata, meg az is, hogy erről a korosztályról szól. Amit egyedül kifogásolnák, az az, hogy amikor megjelenik egy szörny, akkor olyan gyorsan legyőzik... Mármint értem én, hogy boszorkányok és erősek, de számomra az annyira valószínűtlen, hogy bármennyire erős szörny is megjelenik, olyan hamar legyőzik, mikor még csak olyan fiatalok.

De egyébként szeretem. Hát, hogy most fel fog-e bukkani Klaus... Én kétlem, de egyébként nem bánnám, mert imádom őt. ^^

2019. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld!

#2 teljesen egy véleményen vagyunk.

Nekem még Hope barátja nem tetszik. Mármint maga Landon karaktere tetszik, a stílusa is, erre a főnixes dolog is tetszik, de nem illik Hopehoz :( bár arra kiváncsi lennék, hogyha nekik lenne gyerekük... akkor az már egy fourbrid lenne?😅

2019. márc. 19. 00:57
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Klaus csak említés szintjén lesz benne
2019. jún. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem se tetszik Hope és Landon szerelme. Inkább Hope és Rafael + Landon és Jo. Tetszik a sorozat. Klausnak én is örülnék. Alapból szerintem Lizzie a showman. Alaric kedvelhetőbb, mint a tvdben.
2019. dec. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én személy szerint imádom, és szerintem tuti felfog bukkanni mivel sok szó esik róla és szerintem valahogy visszatér majd, ha kevés időre is.
2020. márc. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!