Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Legacies - A sötétség örökségéről mi a véleményetek? Mit vártok a sorozattól? Szerintetek Klaus fel fog benne bukkani?

Én nagyon örülnék, imádtam a karakterét és nem egyszer volt már olyan, hogy a holtak visszatértek👀

márc. 15. 23:50  Privát üzenet  

A válaszok
Én kicsit többet vártam a sorozattól,az Originals és a Vámpírnaplók is szinte a kedvenceim,de a Legacies nem nyerte el ennyire a tetszésemet.Én is reménykedem benne, hogy felbukkan benne Klaus,biztosan dobna a sorozaton:)

A válaszíró 86%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont márc. 16. 00:11 Privát üzenet

Én imádom. :) Tetszik maga a hangulata, meg az is, hogy erről a korosztályról szól. Amit egyedül kifogásolnák, az az, hogy amikor megjelenik egy szörny, akkor olyan gyorsan legyőzik... Mármint értem én, hogy boszorkányok és erősek, de számomra az annyira valószínűtlen, hogy bármennyire erős szörny is megjelenik, olyan hamar legyőzik, mikor még csak olyan fiatalok.

De egyébként szeretem. Hát, hogy most fel fog-e bukkani Klaus... Én kétlem, de egyébként nem bánnám, mert imádom őt. ^^

A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont márc. 16. 11:04 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ment a zöld!

#2 teljesen egy véleményen vagyunk.

Nekem még Hope barátja nem tetszik. Mármint maga Landon karaktere tetszik, a stílusa is, erre a főnixes dolog is tetszik, de nem illik Hopehoz :( bár arra kiváncsi lennék, hogyha nekik lenne gyerekük... akkor az már egy fourbrid lenne?😅

# 3/3Időpont márc. 19. 00:57 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Jól láttam, az Originalsban Elijah első szerelmét, a szép, fiatal özvegyasszonyt Nina Dobrev játssza?
Tudtok olyan filmeket, ahol a pokol/alvilág (vagy valami nagyon hasonló hely) nem csak ábrázolva van, hanem ott is zajlik a cselekmény egy része?
A nézők miért szeretik a jump scare-eket?
The origonals/Vámpírnaplók rajongók! Tudnátok segíteni, honnan származik eredetileg a Mikaelson család?
Vámpírnaplók 7x14 részben Klaus azt mondta Stefannak, hogy Rayna megölte az ismerőseit a Szent Anna templomnál. Ez benne volt a The originalsban? (Sötétség korában)
Lesz itthon még idén szinkronosan Vámpírnaplók 7. évad? The Originals Ősök A sötétség kora 4. évad? Sherlock és Watson 6. évad?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!