Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

Melyik lehet ez a film?

Meghal egy srác egy folyóban a kövek között, és mint szellem próbálja elvezetni a holttestéhez az embereket.

Keress kérdéseket hasonló témákban: film, mozi

márc. 16. 01:12  Privát üzenet  

A válaszok

10 éve, hogy láttam ezt a filmet, de ez erről szól. Nem emlékszem, hogy folyóban van e, de a szelleme próbál segítséget kérni, hogy mentsék meg.

[link]

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont márc. 16. 08:30 Privát üzenet

Rémlik valami.

Ha jó filmre gondolok akkor a szellem látszólag kapcsolatba tudott lépni a valósággal de pár pillanat múlva minden vissza ált a helyére és mint ha semmi se történt volna. Igaz?

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont márc. 16. 08:37 Privát üzenet
Nekem is ez volt az ötletem de nem láttam az első válaszoló kommentjét :D

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont márc. 16. 08:38 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen ez az a film , köszönöm

# 4/4Időpont márc. 16. 14:35 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol játszódik a Kincsem c. film amikor leég a kastély?
Film, amik beteljesületlen szerelemről szólnak?
Hogyhogy több szavazata van a Marvel kapitánynak a Rotten Tomatoes-on mint a Bosszúállók: Végtelen háborúnak?
Tudtok jó Nácis, UFO-s, Zombis filmeket? Vagy trágár beszédű vicces sorozatot?
Tudtok olyan filmet ajánlani ami a jövőt mutatja be, hogy milyen lesz vagy ilyesmik?
Melyik lehet ez a film? Részletek lent.

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!