Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A South Park melyik részében...

A South Park melyik részében hal meg Kenny?

Figyelt kérdés

2019. márc. 18. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
Melyikben nem?
2019. márc. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A végleges halála az 5. évad 13. részben van, bár utána újra visszatért
2019. márc. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Osztálytáborba készültünk, már ott gyülekeztünk a vasútállomáson:)

Egyik osztálytársamon South parkos póló volt:) Amúgy ilyen nagyobb hangú, vagány, kedves csajszi:)

Na és akkor a South parkról beszélgettek, és akkor volt valami konkrét epizód (én még akkor nem sok részt ismertem, és nem tudtam, hogy általános jelenség, hogy Kenny meghal.:S :D Talán akkor még ilyenből azt az egy részt láttam:D) Na és akkor felismerni véltem az egyik részt a beszédükből, meg akartam bizonyosodni, hogy arról a részről beszélnek -e , amelyikre gondoltam, és akkor megkérdeztem, hogy "Az az a rész, amelyikben meghal a Kenny?" És akkor a nagyhangú osztálytársam így el kezd röhögni : "Bszd meg Panka, a Kenny melyik részben nem hal meg?:D:D:D" xD [Ez amúgy a 6. és 7. közötti osztálytábor volt:)]

2019. márc. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Egy részben nem hal meg: a Dekoltázs őrnagyban.

A többiben igen, ezért Kenny, meg mert narancs pulcsiban van.

2019. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Menőcsajszi72 ***** válasza:
48%
5/13
2022. nov. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!