Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Azt szeretném tőletek kérdezni...

Blackevil22 kérdése:

Azt szeretném tőletek kérdezni, hogy véletlenül valaki nem e tudja mi lehet a címe a filmnek?

Figyelt kérdés
Lényege az volna a filmnek, hogy egy idegen űrhajó érkezik a földre, és minden egyes nagy városban megjelennek az űrhajók. Elsőre az űrhajóból egy nőt vetítenek az űrhajó aljára, és azt állítja békével jöttek, illetve segíteni akarnak az emberiségnek. Egy nő az idegenek "vezére" úgymond. Nem tudom mennyire írtam le jól, mármint valakinek eszébe jut e véletlen a filmnek a címe.
2019. márc. 18. 23:12
 1/7 Wadmalac ***** válasza:

Nem sorozat?

"V"

2019. márc. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem, nem sorozat. Ez egy film lenne, csak elfelejtettem a címét.
2019. márc. 19. 16:18
 3/7 A kérdező kommentje:
Ami még talán segíthet, hogy az idegen "nővel" egy riporter a kezdetben riportot készít, utána nem tudom mi volt ,mert nem néztem végig, vagy is időm nem volt rá, hogy végig nézzem. De ennyi amire emlékszem belőle, de hát próba szerencse, hátha.
2019. márc. 19. 22:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Érkezés?
2019. márc. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Wadmalac ***** válasza:
A leírásod pontosan a V sorozat első része.
2019. márc. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a sorozat amit írtál, igen tényleg ez az. Rosszul emlékeztem, viszont köszönöm a segítséget.
2019. márc. 20. 12:22
 7/7 Wadmalac ***** válasza:
Nincs mit!
2019. márc. 20. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!