Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az emberek miért fujjolják a...

Az emberek miért fujjolják a DC filmeket ha a Marvelt meg imádják?

Figyelt kérdés
Azt értem hogy a DC-nek mellényúlás volt a Batman vs. Superman, az szerintem is elég rossz lett, de egyszer mindenki hibázhat, viszont azóta elindultak a jó irányba, a Wonder Woman meg az Aquaman pl. szerintem verte a legtöbb Marvel-filmet, nagyon jól sikerültek. Mégis, míg a Marvel filmeket az egekig magasztalják (pedig azok se mutatnak már sok újat), addig a DC esetében állandó a szájhúzogatás, és nem csak a kritikusok, de a nagyközönség részéről is. Miért? Mert egész biztos nem a minőség miatt.

2019. márc. 19. 18:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A kulcsszó hogy szerinted. Van aki szerint meg nem.
2019. márc. 19. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
A Wonder Woman tényleg jó volt, de az Aquamannel eléggé lehúzták magukat.
2019. márc. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A Marvel sikerének titka a profin megalkotott karakterekben rejlik, akik simán elvisznek a hátukon egy viszonylag átlagosnak mondható sztorit is. A DC meg pont ebben gyenge, emiatt nem jutnak egyről a kettőre. Ők nagyon a történetre fókuszálnak, abban akarnak valami maradandót alkotni, ám a szuperhőseikkel nem nagyon foglalkoznak. Pontosan emiatt a nézők nem szeretik meg őket annyira, és nem is foglalkoznak velük. Tökéletes példa pl. a Marvel részéről Groot. Konkrétan egy élő fa, három szónál nem mond többet, mégis szinte mindenki imádja, mert ő az egyik legszeretnivalóbb karakter. A Marvel céltudatosan az emberek érzelmeire hat, és ezzel megveszi őket kilóra.
2019. márc. 20. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
23%

nekem is tetszet a wonder women és az aquaman!


az hogy a marvel hosszu évek alatt építette fel a világját mig a dc az igazség ligájával ELB@$ZtA a batman vs superman jó lett föleg amikor a batman vs superman rész volt de túl hosszu volt! és aki nincs benne a dc képregénybe az alig értett valamit az a film szinte csak a rajongoknak készült


de mindegy mert most a dc is felhuzza magát lesz flash zöld lámpás wonder women 2 marvel kapitány, lehet uj superman és batman is mivel új batman szinész lesz! remélem meg csinálják még a doktor sorst, a kék bogarat, és egy olyan filmet is akát batman filmet ahol lesz robin vagy éjszárny! esetleg a tini titánokat

2019. márc. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
mindenki mást szeret ez alap senki se egyforma a két filmkategória a marvel és dc meg nem ugyan az van aki a marvelt szereti jobban és a dc meg kevésbé de van aki fordítva ezt el kell fogadni
2019. márc. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A DC karakterek ismertebbek a marveleseknél(legalábbis szerintem) mert pl supermant vagy batmant mindenki ismeri nem feltétlen a legújabb DC filmekből. A marvelnek az x-mannel is eleg nagy sikere volt de a vasemmber 2008ban hatalmas robbanás volt elindítottak egy univerzumot ami odavonzotta akár a sci-fi, akciófilm akár a képregényrajongók figyelmét. Ezután szépen elkezdett építkezni és tömegesen szívta magába a rajongókat. A DC a marvel akkor már közel 8 éves sikerét 1 filmmel akarta behozni batman superman ellen. Ami gyengén sikerült. Újra próbálkoztak és megcsináltak egy wonder womant (ami 1-2 marvel filmet tenlyeg ver) amivel felhalnoztak egy szép kis sikert. Felhívták magukra a figyelmet ezért elmentek az emberek az Aquamanre (ami szerintem nem rossz de nem igazán üt sok marvel filmet).
2019. ápr. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A batman v superman az igenis jó volt
2022. aug. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!