Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Shameless (Szégyentelenek)...

Shameless (Szégyentelenek) kérdés! Valaki segít?

Figyelt kérdés
Az első évadban Kash lábon lövi Mickey-t mégis Mickey kerül börtönbe. Miért? Valamit kihagytam? Vagy nem figyeltem? Köszi előre is!

2019. márc. 23. 08:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Már régen láttam, de akkor Mickey nem lopni akart éppen? Vagy valami ilyesmi? Talán lopott is. Kash csak megvédte magát. Azt hiszem, de mondom hogy régen láttam!
2019. márc. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy emlékszem, hogy Mickey állandóan félelemben tartotta Kash-t. Mindig odament lopni a boltból, mert fizetni nem fizetett soha, Kash meg nem mert neki szólni ezért, mert félt tőle, ezt meg Mickey kihasználta és tudta jól, hogy Kash úgysem mer visszaszólni, így egyre többször járt oda elvinni dolgokat fizetés nélkül. Még Ian mondta is Kash-nek, hogy nem hagyhatja, hogy Mickey így sakkban tartsa, és álljon ki magáért. Miután Kash rájött, hogy Mickey és Ian összejöttek utána amikor Mickey a boltban egy csokit akart lopni akkor lábon lőtte, mert akkor már feldühödött, hogy Ian megcsalta vele, azért bátorodott fel addigra. De amúgy jogos volt, ha jól belegondolsz akkor csak lábon lőtte, ami nem olyan nagy dolog, az rendbe jön, attól senkinek nem lesz maradandó baja, Mickey meg előtte már egy csomó mindent ellopott a boltból,ami bűncselekmény, szóval ezért is Mickeyt csukták le, mert ő volt a "rosszfiú".
2021. febr. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!