Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A visszatérők, The 100 6....

A visszatérők, The 100 6. évad előzetesét ki látta? Mit szóltok hozzá?

Figyelt kérdés
Imádom ezt a sorozatot, a kedvencem. Alig vártam már az előzetest. Tetszik is meg nem is. Kiváncsi vagyok mások véleményére.

2019. márc. 28. 19:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Én láttam, nagyon tettszett, már alig várom az új részeket, nekem is ez a kedvenc sorozatom. Előre látható volt, hogy nem lesz minden zökkenőmentes az új bolygón. Nagyon remélem, hogy az eredeti Team össze fog tartani és nagyon jó lenne, ha már végre összejönne Clarke és Bellamy😁
2019. márc. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Te mit vársz az új évadtól? Mi nem tetszik benne?
2019. márc. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Igen az király lenne ha Clarke és Bellamy össze jönnének.

Nekem az nem tetszik, hogy a történetszál át megy valamiféle természetfeletti témába. De majd látjuk, remélem pozitívan csalódok a 6.részben.

2019. márc. 29. 11:50
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is láttam, és tetszett nagyon az előzetes, az új bolygó nagyon faszán néz ki. Az nem tetszett hogy nem láttunk minden főszereplőt, nem láttuk Jordant, vagyis én nem láttam, és ami végképp rosszul esett, hogy Raven megint Clarke-ot hibáztatja valamiért. Pedig ők jó barátok voltak. Bellarke-ban én már nem reménykedem, sajnos feladtam, hogy lesz valaha is. De mikor nagyjából elfogadtam, hogy nem lesznek ők együtt, megkedveltem Echo-t. És amúgy elképesztően várom az új évadot, még pont egy hónap van addig
2019. márc. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Igaz, ettől én is kicsit tartok, hogy elrontják ezzel a természetfeletti szállal, de remélem, hogy a rendezők jól megoldották😅

Bellarkekal kapcsolatban csak az tartja bennem a lelket, hogy a könyvben, ami alapján készült, együtt vannak.

Ravenön én is nagyon meglepődtem, de Clarke sokaknál negativ szerplő lett. Az egyik hivatalos oldalukat nézegettem és az egyik promóció alatt valami olyasmi volt a top comment, hogy ez az évad akkor lesz nagyon jó, ha Clarke az első öt percben meghal..

2019. márc. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ne haljon meg Clarke. Maradjon mindenki életben 😀
2019. márc. 30. 07:18
 7/23 anonim ***** válasza:
82%

#4 vagyok

Clarke ne haljon meg! Első két évadban kedvencem volt, és most is szeretem. De nagyon mérges lennék ha meghalna. Amúgy engem Madi idegesít

2019. márc. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Madi kicsit engem is idegesít, de Octavia is. Rossz felé változott meg.
2019. márc. 30. 18:21
 9/23 anonim ***** válasza:

Én #1,2,5 vagyok😂

Madi engem is irritál. Nagyon cuki a történetük Clarkekal megminden, de Clare képes lett volna hagyni Bellamyt meghallni, mert Madit mentette. Pont a Bellamyt. Ahh😂

Octavia szerintem egy nagyon erős karakter már az 1. évad óta. Mielőtt debütált az 5. évad, azt nyilatkozta, hogy nagyon meg fogjuk utálni a karakterét. Remélem az új évadban azért pozitívabb szerepe lesz😅

2019. márc. 31. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Szerintem is rossz felé változott, bár én azt hiszem, soha nem is kedveltem annyira. Clarke csinált párt hülyeséget az 5. évadban, főleg Madi miatt, de remélem ezeket abbahagyja majd. Nem ér annyit az a kiscsaj. Bellamy sokkal többet. Amúgy az sem tetszik, hogy mindenki Clarke-ot hibáztatja. És az se, hogy csomóan utálják Abby-t és Kane-t. A 3. évad körül ők voltak a kedvenceim.
2019. ápr. 1. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!