Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Dragon Ball Superbe melyik...

Dragon Ball Superbe melyik pusztitás istene a legerősebb?

Figyelt kérdés

A dragon bsll Super-be ugye, elvileg a pusztitás istenei beerus is erősebb mint SSB Goku. És elvileg nem Beerus a legerősebb, elvileg Beerus az egyik leggyengébb pusztitás istene. Bár szerintem erősebb mint Champa. de tudtommal náluk már csak Rumshi gyengébb! És elvileg Jiren erősebb mint Beerus illetve mint Belmod, aki erősebb Beerusnál szerintem Toppo is kiütné , Beerust! De elvileg a legerősebb pusztitás istenétől még egyenlőre MUI Goku is ki kapna, akkor az már lehet annyira erős, mint egy gyengébb angyal, akkor az ellen mégis mi kéne már? mUI2 kaioken, vagy valami ssj omni god erőségű másfajta , hasonló forma?! Szerintem Whis sem lehet túl erős angyalok közűl! Nekem ezek a tippeim vannak Arack,Iwne, Liqueur vagy Quitela . Kiváncsi vagyok , hogy a 4 univerzum ami kimaradt, ott milyen erős harcosok lehetnek! Gondolom ezek közűl az 1-es a legerősebb. Szerintem a sima MUI már nem

lesz elég ellenük se, és goku biztos meg akar majd küzdeni a leherősebb pusztitás istenével is! illetve c17 vissza kívánt minden eltőrőlt univerzumot, tudtommal van még másik 12 univerzum! Azokról ti mit gondoltok! Szerintem lesz olyan univerzum is ahol mindenki gonosz, sok olyat halottam , hogy Morro is az Universe 13-hoz tartozik. Illegve szerintem ott lesz köztük a legerősebb is! Meg a pusztitás istenekre is kíváncsi vagyok, egyiknek elvileg Janemba lesz a pusztítás istene! Illetve egy mellékes dolog , miért nem használta goku , jiren ellen az ssj3-mat, azzal szembe már gondolom el kellett volna hajólgatnia. Illetve ha az ssj3 nem benne el a használojátoll annyi energiát. Akkor SSJ3 Goku letudta volna győzni Kid Buu-t, vagy át kellett volna változnia ssj god-ba! Ami ugye a dbz-be még nem jött össze, vegita a dbs-be meg elvileg egymaga elérte azt a szintet!



2019. ápr. 3. 14:31
 1/9 A kérdező kommentje:
Illetve miért nincs bele téve az ssj4 ha erősebb mint az ssb?
2019. ápr. 3. 14:41
 2/9 anonim ***** válasza:
Molag Bal a legerősebb.
2019. ápr. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Tróllók kiméljenek! Első elmehetsz máshová tróllkodni!
2019. ápr. 3. 14:50
 4/9 anonim ***** válasza:
Mert a Gt-nek semmi köze a superhez.. Meg h az ssjb erősebb mint az ssj4... Meg elvileg Geene a 12-es univerzum pusztítás istene a legerősebb...
2019. ápr. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
És Geene tényleg egy ütésből el intézné mui goku-t?
2019. ápr. 4. 14:33
 6/9 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Dehát ő is meg volt lepve mikor Goku elérte illetve tökéletesítette azt a mui szintet. Én sztem egyenlőre simán elintézné Gokut idővel majd fordul a kocka! 😉 Hisz Goku mindig átlépi a határokat meg végtelen ereje van.. Megsúgóm lesz majd olyan idő is h még Whis-t is felúlmúlja sőt Vegeta is mivel mindig a Gokut követi😉
2019. ápr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Szerintem egyszer a főpapot , de nincs kizárva az sem , hogy még Zeno-t is felűl múlja Goku De szerintem a db super folytatásába amúgy Gohan el fogja érni az ssj white szintet és akkor egy ideig szerintem megint sokkal erősebb lesz mint Goku. Amúgy nem tudom , hogy miért hanyagólták Gohan-t olyan sokáig?!
2019. ápr. 5. 14:29
 8/9 anonim ***** válasza:
KONO DIO DA!!!!!!
2019. ápr. 7. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Geene ui-je kB. 80% amíg Goku elsajatitotta (mastered) szóval az övé 100%-os ui volt ezért lepődött meg annyira mert őt is felülmúlta.
2019. dec. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!