Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az egész dragonball-ban eddig...

Michael122 kérdése:

Az egész dragonball-ban eddig ki volt a legerősebb (Dragon Ball, Dragon Ball Z, Dragon Ball GT, Dragon Ball Super)?

Figyelt kérdés
Ami még most is megy DB az a super.Abba a legerősebb nem a kékhajú goku(super saiyan god super saiyan)?

2016. febr. 9. 20:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Vagy ultimate goku?
2016. febr. 9. 20:54
 2/13 anonim ***** válasza:
Super már rég spinn-off. Eredeti sorozatban SSJ3 Goku volt a legerősebb. Az újakba a 25. SSJ-s goku talán. De a Kami to kami filmben Bills elmondta hogy ő csak a X-ik univerzum istene vagy őrzője, és a többi jóval erősebb nála. És Bills elég könnyen elbánt Gokuval.
2016. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Énsem tekintem nagyon "eredeti" folytatásnak a DB Supert.

Szoval a legerösebb a DBZ-ben Bubu(Buu) volt.Goku ssj3 formaban epphogycsak feltudta venni vele a harcot.

DB GT-ben meg Gogeta ssj4 volt a legerosebb.

DB Super-ben meg eddig szerintem Whis a legerosebb,hiszen o Bills mestere.

2016. febr. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
De ugye a GT már filler, azért kicsit furcsa egyébként. Illetve már a Buu saga is a hype miatt készült el, a mangaka a Cell saga után le akarta zárni a mangát.
2016. febr. 12. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Kenzo Tenma ***** válasza:
Gondolom Whis, mert ő még Billstől is erősebb.
2016. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Itt a jó válasz: Whis,Vador,Omega Shenron

Whis vagy Vados azt nem tudom mert nem sok minden derult ki de a mangában azt mondták Vados erősebb.

Omega Shenron meg elbánt ssj4 Gogetával is elég könnyen.

Vados Vs Omega Shenron azt nem tudom mert a kettö nem ugyan az

2016. febr. 21. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

DBZ-ben Kid Buu erősebb volt, mint SSJ3 Goku, viszont SSJ2 Vegetto-nál szerintem nem volt erősebb.


GT-ben SSJ4 Gogeta erősebb volt, mint Omega Shenron, ez egyértelmű.


A Superben már istenek vannak, szóval Vados vagy Whis a legerősebb.

2016. febr. 22. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

a Zben Vegetto mivel eltudott volna bánni Buuval csak szerencsétlenkedett és beszhopta :D (csokigolyóként jobban szétcsapta mint goku ssj3ban)

GTben ssj4 gogeta, superben eddig whis.

2016. márc. 16. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Julian takose válasza:
Ha figyeltetek az egesz DB superben Zeno-Sama a legerosebb.Ő a mindenseg királya.Egy pillanat alatt eltudná pusztítani az összes univerzumot
2018. febr. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha figyeltél volna akkor láttad volna,hogy 2016 márciusában Zeno szerintem meg toriyama fejében sem létezett :D
2018. márc. 11. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!