Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ragadozó városok 2018 lesz...

Ragadozó városok 2018 lesz folytatás?

Figyelt kérdés
A filmet még nem láttam, de ha lesz folytatása akkor még nem nézem meg. Teháta tavalyi film egy befelyezett történet vagy még nincs vége ?
2019. ápr. 4. 10:55
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
biztos hogy nem.hatalmas bukás volt a film,amely 100 milliós költségvetéssel készült.nyitóhétvégén hazájában 7millió körül kezdett,a végeredmény pedig 15 millió lett.ráadásul a külföldi bevételek sem mentették meg.
2019. ápr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Sablon történt.
2019. ápr. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
1.es válaszoló vagyok,válaszom a kérdésed azon részére vonatkozik hogy lesz-e folytatás.mint írtam a film óriási bukás volt,így ha volt tervben valami folytatás,azt tuti elvetették.mivel lepontozták a válaszom gondoltam pontosítok...
2019. ápr. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Elsőre is világos volt. Nem értem, miért pontozták le. Talán nem akarják elfogadni, hogy ennyit számít a siker a filmeknél.
2019. ápr. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos nem valószínű, pedig könyvben van folytatása. Valahogy a nekem tetsző filmekre mindig alig megy el valaki, emiatt nem lesz folytatás sem :/
2019. ápr. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!