Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A hobbit filmben (nem a...

A hobbit filmben (nem a könyvben) Gandalf szerelmes volt Galadrielbe?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy Guillermo del Toro, aki eredetileg rendezte volna a filmet, úgy írta meg első forgatókönyvet, hogy Gandalf és Galadriel szerelmesek legyenek egymásba.
2019. ápr. 6. 08:59
 1/2 anonim ***** válasza:
92%
lehet csak Dumbledore meleg mivolta gondoltatja velem de szerintem Gandalf is meleg :D
2019. ápr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ian Mckellen (Gandalf) meleg, míg Michael Gambon egy harminc évvel fiatalabb nővel neveli a közös kisfiukat, úgy, hogy van egy felesége is otthon (akitől csak azért nem vált el, mert ugye Michael Gambont lovaggá ütötték, és ugye a lovagok feleségei "Lady-k", és a felesége iránti tiszteletből nem akarja megfosztani a Lady rangtól).


Az én headcanononmban Gandalf szerelmes Galadrielbe, míg ugye Galadrielt köti a házasság Celebornhoz, viszont annyi ideje ismerik egymást Gandalffal, hogy nagyon jó barátjának tartja.

2019. ápr. 6. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!