Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Üzenet a palackban című...

Az Üzenet a palackban című filmben van az a levél amit a férfinek ír a halott feleség, nem tudná valaki a szöveget vhonnan belinkelni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszett a szöveg és valahol már biztosan olvastam is de sehol nem találom.
2010. júl. 4. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

"Minden hajónak és minden kikötőnek! A családomnak, a barátaimnak,és minden ismeretleneknek! Íme egy üzenet és egy fohász.

Az üzenet: az utazásaim során nagy igazságra jöttem rá.Mindenki keres de kevesen találják meg: Azt a valakit...akit életem végéig szeretni fogok. Aki hozzám hasonlóan ismeri a Külső Zátonysort és az Atlanti-óceán varázsát. Aki egyszerű kincsektől gazdag, saját erejéből tanult és boldogult.Kikötő, melyben örökre otthon vagyok.

Se szél, se semmi baj még egy kis halál se rombolhatja le ezt a házat.

És a fohász: Bár mindenkinek része lehetne ilyen szerelemben, hogy meggyógyulhasson! Ha fohászom meghallgatásra talál,nem lesz többé bűntudat...se megbánás. És harag se lesz többé.

Kérlek, Istenem!

Ámen."

2010. júl. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez az?
2010. júl. 5. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen köszönöm :)
2010. júl. 5. 15:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit!:)
2010. júl. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lélekharang válasza:

Egészen pontosan, így hangzik:

"Minden hajónak, és minden kikötőnek! Családomnak, barátaimnak, és minden ismeretlennek.....Ez egy üzenet, és egy fohász. Az üzenet:Utazásaim során nagy igazságra jöttem rá. Megtaláltam azt, amit mindenki keres, de kevesen találnak meg.Azt a valakit, akit életem végéig szeretni fogok. Aki, akárcsak én, ismeri a külső zátonysor, és az Atlanti óceán varázsát.Aki egyszerű kincsekkel gazdag, saját erejéből tanult, és boldogult.Kikötő, melyben örökké otthonra lelek.Se szél, se baj, még egy kis halál sem rombolhatja le ezt a házat.


És a fohász:Bárcsak mindenkinek része lehetne ilyen szerelemben!!!! Hogy meggyógyítsa...


Ha fohászom meghallgattatik, nem lesz többé bűntudat, sem megbánás..És harag sem lesz többé.


Kérlek Istenem..... Ámen.

(Üzenet a palackban)

2013. aug. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!