Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés

2000-es évek utáni középkori fantasy filmek? (Dark fantasy)

Elsősorban dark fantasyt keresnék, de bátran ajánlhattok egyebet is. Igazából megelégszek egy nézhető (min 6/10) kategóriával is, de lényeg hogy ne legyen gagyi és gyerekes.

Keress kérdéseket hasonló témákban: fantasy, Gyűrűk Ura, Trónok harca, film

ápr. 6. 19:10  Privát üzenet  

A válaszok

Boszorkányvadászok

A gyűrük ura

Hófehér és a vadász

A király nevében

A hetedik fiú

Boszorkányvadászat

Solomon Kane

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont ápr. 7. 04:13 Privát üzenet

Csillagpor- Stardust

Warcraft(Nekem személy szerint tetszett a sok lehúzás ellenére)

A faun labirintusa- Pan's Labyrinth

Hófehér és a vadász- Snow White and the Huntsman

A Vadász és a Jégkirálynő- The Huntsman: Winter's War

Hirtelen ennyit tudtam, az utolsó kettő elég nem valami nagy cucc de egyszer simán meglehet nézni.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont ápr. 7. 09:32 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudtok mondani a Lány és a farkasra hasonlító, középkori jellegű fantasy filmet?
Tudnátok mondani még jó animéket ezeken kívül? https://myanimelist. Net/animelist/DeathBoy55 Lehetőleg ilyen démonos, szupererős, középkori, fantasy legyen. (ha van benne egy...
Középkori kastélyokban játszódó filmeket/játékokat/animéket sorolnátok nekem? Reneszánsz/gótikus/fantasy - mindegy!
Tudnátok mondani nekem újabb, és jónak vélt középkori fantasy filmeket? (Gyűrűk ura stílus)
Milyen fantasy ill. középkori sorozatokat ismertek amit már befejeztek és online is meglehet találni minden évadát?
Középkori fantasy sorozatot mondtok nekem?

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!