Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nektek hogy tetszett a Kedvenc...

Nektek hogy tetszett a Kedvencek temetője?

Figyelt kérdés
Én tegnap láttam moziban és nem volt végülis rossz csak a vége nekem már sok volt, viszont az előbbi részeket vagyis a régieket nem láttam, hasonló azoknak is a sztorijuk az újhoz?
2019. ápr. 7. 21:21
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem volt rossz film, egész tűrhető volt. Az eredeti filmet nem láttam, de a könyvet majd mindenképp ki szeretném olvasni.

Amúgy én inkább nevettem a filmen, mint nem féltem tőle.

2019. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen amúgy, de volt benne pár hirtelen bexaratos jelenet. Inkább ijedős mint félős ez a film:)
2019. ápr. 7. 23:57
 3/5 valaki : ***** válasza:
100%

Szia

Én láttam az eredetit, olvastam a könyvet is.

Az új nálamolyan 10/6-7

Szerintem nagyon sok ziccert kihagytak belőle pedig azt hangoztatták, hogy több dolog lesz benne a könyvből (konkrétan csak a csigavonalak a fákon a többlet az újhoz képest).

A régiben a kisfiú halt meg. Az nem baj hogy itt a lány, de azt figyeltem, hogy túl gyors a történet. A kiscsaj mdghal, kövi képkockán temetik, a kövi meg utazik a család el és irány ásni. Nem jön ki az apa lelki vívódása és gyásza úgy mint a régiben. Ebből a filmből annyi jött le hogy a pasas hülye mert tudta hogy nemlesz jó vége. A régiben mindezek mellett át lehetett érezni a döntést.

Illetve más a vége.

Nem rossz film amúgy :D

2019. ápr. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 valaki : ***** válasza:
100%

Ja és és plusz

Nem tudom melyik szülő adta a gyerekét ehhez a filmhez xd

2019. ápr. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményed:)
2019. ápr. 12. 23:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!