Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Brook Shields vajon miért...

Brook Shields vajon miért vállalta el Rita Glossner szerepét az Anyám borogass-ban?

Figyelt kérdés
Oké, hogy gyermek prostituált szereppel debütált, de ott is illetve a Kék lagúnaban is aranyos, szép volt. Erre elvállalja az utolsó suttyó szerepét egy nem is túl nagy sorozatban. Mi értelme volt ennek?

2019. ápr. 7. 23:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Pénz?
2019. ápr. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet simán a pénz. Viszont nem tudom, hogy a szerep ért-e annyit, hogy sokat perkáljanak érte (simán elvihette volna egy noname színésznő), és nem hiszem, hogy reklámot jelentett volna egy nagyobb színésznő a sorozatnak, ha kb. el van bújtatva benne.
2019. ápr. 7. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:

Kameo szerepekről hallottál már?


Rakás híresség szerepel hosszabb rövidebb ideig így. Ez tök általános.

2019. ápr. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Most megnéztem 6 epizódban játszotr a 220-ból. Ez pont ilyen.


Meghívnak egy sztárt pár részre, minimál munkával rommá keresi magát rajta a sorozat meg menőbb lesz. Ez ilyen.

2019. ápr. 7. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez is kameónak számít? Azt hittem az az, ha önmagát játsza. De egy noname sorozaton így is lendíthet.
2019. ápr. 8. 08:01
 6/6 anonim ***** válasza:
nem ismerem annyira a sorozatot,de 9.évadot megélt. szóval ha nem is túl nagy sorozat,de valahol sikeres lehetett. ami B.S szereplését illeti,nem értem értetlenséged okát?!Brooke egy valaha ismert,mára már jócskán lecsúszott színésznő,akinek fiatal korában volt pár ismert cicivillantós filmje,20 évvel ezelőtt egy golden lobe-ra jelölt sorozata azt kb ennyi(a végtelen szerelemben bámulatosan gyönyörű volt)Szerintem nem lehet annyira válogatós,szóval ha szembe jön vele egy szerep...valamiből fizetni kell a csekkeket :)
2019. ápr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!