Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki a legerősebb Bosszúálló az...

Ki a legerősebb Bosszúálló az alábbi 4 közül? Mi a sorrend?

Figyelt kérdés

Thor,Marvel Kapitány,Dr.Strange,Wanda Maximoff


Szerintem:

1.Thor

2.Marvel Kapitány

3.Wanda Maximoff

4.Dr.Strange


Szerintetek?



2019. ápr. 9. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon alulértékelted szegény Dr. Stranget, pedig ő az egyetlen aki tudja manipulálni a valóságot is, én őt tenném az első helyre. Utána jöhet Thor, aztán Skarlát Boszi, nekem a női Vasember a 4., ahogyan Stark is negyedik lenne.
2019. ápr. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Az MCU jelentősen legyengítette pár hősét a filmjeikhez. Aki ismeri a képregényeket, annak egyértelmű:

1. Thor

2. Wanda Maximoff

3. Dr. Strange

4. Marvel Kapitány

2019. ápr. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Thor

Skarlát boszorkány

Marvel kapitány

Dr. Strange

2019. ápr. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1. Doki

2. Thor

3. Wanda és Kapi

2019. ápr. 14. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Thor

Wanda

Dr strange

Marvel kapitany

De kerlek hagyjuk mar mkt.. nem annyira nagy szam.. es nem erosebb mint dr strange.

2019. ápr. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Marvel Kapitány És Wand is végtelen kövektől kapták az erejüket. És mivel még együkük sem használta ki teljesen az erejét ezért nem tudni melyikük az erősebb.

Doctor Strange mágus révén kozmikus enegiákat irányít (magyarán hasonlókat mint a végtelen kövek ereje)

Thor pedig egy félisten, olyan fegyverrel ami a végtelen köveket is képes kiütni. (lehet, hogy csak egy dobás lenne a Kapitány és a Boszi is :D)

2019. ápr. 19. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

1. Carol Danvers

2. Thor Odinson

3. Stephen Strange

4. Tony Stark

5. Bruce Banner

6. Wanda Maximoff

7. Vision

8. Steve Rogers

2019. ápr. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Thor es Wanda Maximoff. Foleg ha Wanda valódi erejet vesszük. Kepes masok erejét elfolytani
2019. máj. 22. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

1. Wanda, igaz, nem láttuk még, hogy milyen ha a teljes erejét használja, de már így elég erősnek néz ki (pl. Wanda elpusztított 1 végtelen követ az egyik kezével amíg vissza tartotta thanost és vele együtt 4 végtelen követ a másik kezével)

2. Marvel kapitány, thor

Nem tudom eldonteni hogy melyik az erősebb. Mindkettő erős, de más módon ezért nem nagyon lehet eldönteni melyik az erősebb

3. Dr strange, ő ugye egy végtelen követ használ, ami nem teljesen az ő ereje, de ha úgy vesszük, akkor persze az időt tudja változtatni, meg minden, de szerintem a másik három bosszúálló erősebb nála.

2021. jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!