Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 1. Ti örülnétek annak, ha az...

1. Ti örülnétek annak, ha az imdb-n lehetne feles értékelést is adni? Pl: 7,5 vagy 8,5. 2. Melyik volt eddig (az imdb szerint) a leghosszabb film, amit láttatok, de nem doku.

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 11:49
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. A 10 éppen elég, sok oldalon csak 0-5, 1-5 vagy akár 0-3 között lehet értékelni (sőt még olyan is van hogy tetszett vagy nem tetszett), ehhez képest a 10 nagyon is széles skála. Így sincs túl nagy különbség a 8 vagy a 9 között például.
2019. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én nagyon sokszor nem tudom eldönteni, hogy hányasra értékeljem. Leginkább a 7-8 között vacillálok a legtöbbet. Miután már van több, mint 100 film hetesre és nyolcasra is értékelve nálam, így sokszor úgy vagyok vele, hogy ha hetest adok egy bizonyos filmre, akkor úgy érzem, hogy a korábbi heteseknél jobb, kilóg a sorból. De ha nyolcast adnék, akkor ott meg lefele lógna ki. :D

Jó persze, nem egetrengető gond ez, de szerintem elférne a feles értékelés is. 1-5-ig skálán általában szokott amúgy lenni fél is. Az pedig ugyanaz, mint a 10-es.

2019. ápr. 12. 16:00
 3/3 anonim ***** válasza:

1-5ig is elég lenne. Én 5 alatt csak rossz filmeknek adok pontot. Ezeknek lehetne 1-es pontot adni, de akkor nem lenne elég ereje a magas pontoknak. Ezért a 10-es bőven elég számomra.



Fejből szerintem az Arábiai Lawrence. De IMDb szerint Ez csak a harmadik. An Elephant Sitting Still 14 és az Elfújta a szél 22 perccel volt hosszabb. És a hét szamuráj 9 perccel volt csak rövidebb.



Elején azt olvastam, hogy a legRosszabb. Éljenek a dísz-lexiások! És ha már kigyűjtöttem, ne vesszen kárba ez a felesleges infromáció sem :)

(( Hex/Magyar vándor/Doomsday/Drag Me to Hell/Pianist/Dog Soldiers/Vacation/Hangover/TED/This is the end/Zimmer Feri ))

2019. ápr. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!