Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szórakozás » Filmek, sorozatok

A kérdés
Ecchi2000 nevű felhasználó kérdése:

Egy filmet keresek kb. a 19 sz. Játszódik angliában vagy franciaországban egy kovácsfiubol nemes embert akarnak faragni és valamilyen rokona aki már idősebb tőle segít neki, pénzeli, megmutatja milyen arisztokratának lenni . Valaki?

Keress kérdéseket hasonló témákban: 19.sz, angol, francia, régi, film, nemes

ápr. 12. 21:52  Privát üzenet  

A válasz
Nickelodeon88 nevű felhasználó válasza:

A vasálarcos? bar nem kovácsfiú...

# 1/1Időpont ápr. 14. 22:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Tudom, tudom már rengeteg ilyen kérdés van fent, de azok, amiket válaszként lettek írva nekem nem jók. Ismertek ehhez hasonló filmeket?
Nebula vagy Gamora volt az idősebb?
Keresek egy filmet. Arra emlékszem, hogy egy nő volt benne akinek volt egy lánya, aki hozzá akart menni egy idősebb férfihoz, de végül nem ment hozzá. Az annyja jött vele össze....
Mi annak a spanyol mozifilmnek (délamerikai? ) a címe, aminek a sztorija alább ki van fejtve?
Keresek egy filmet amelyik karácsonykor játszódik és a filmben két idősebb szomszéd van és versenyeznek egymsással hogy ki háza van szebben ki dekorálva, nem régi film de nem...
Mi lehet a film címe? Keresek egy filmet. Olasz vagy francia. Fiatal lány megless ( mint paparazzi) egy gazdag, nemes családot, ahol meghalt valaki. Lebukik és elkapják....

Kérdések a Szórakozás rovatbólKérdések a Filmek, sorozatok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!