Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogyan kerüljem el holnaptól...

Hogyan kerüljem el holnaptól a Trónok Harca szpojlereket?

Figyelt kérdés
én az első részt majd csak jövő hét második felében nézem, hogy ne legyen annyira elnyújtva, de nyilván a csapból is ez fog folyni, élő szóban nem fenyeget veszély mert nem tartom a kapcsolatot senkivel, de videókban híroldalakon facebookon biztos lesznek

2019. ápr. 13. 20:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha az élőszóban elkotyogott spoiler veszély nem fenyeget-ami számomra teljesen hihetetlen,hiszen a televíziózás egyik jelentős mérföldkövéhez értünk :D-akkor a legjobban úgy tudod magad megvédeni, ha felfüggeszted az összes közösségi oldalad(fb,insta,twitter)mert szó szerint mindenki erről fog beszélni.Legjobb ha az internetkábelt is kihúzod,a telefont messzire eldobod,bezárkózol a négy fal közé.Ha magamból indulok ki utón-utfélen mindenkinek elfogom mondani mit láttam,mennyire voltam oda meg ilyenek,függetlenül attól hogy érdekli őket vagy sem.Bocs a terjengős válaszért :D sok sikert a spoiler nélküli 1.részhez
2019. ápr. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
8%
first world problems
2019. ápr. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"én az első részt majd csak jövő hét második felében nézem, hogy ne legyen annyira elnyújtva"


Már nem azért de ennek mi értelme van?

Megnézed az első részt mondjuk pénteken, utána hétfőn jön a második, ha azt hétfőn nézed, akkor után megint egy hetet kell várnod a következőre :D

2019. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
de összességében nyerek pár napot
2019. ápr. 13. 23:26
 5/19 anonim ***** válasza:

Nincs értelme. Én eddig minden sorozatot darálva néztem az évad végét követően, mert intenzívebb élmény és a gyenge részek kiegyenlítődnek, hogy utána hátha jön egy tartalmasabb anélkül hogy egy hetet kellene várni.


Viszont a Trónok harca annyira mainstream sorozat és még hype-olt is, hogy minden más sorozathoz képest is masszívabb lesz a spoilerezés. És nem csak élőben az emberek között vagy közösségi médiában (hiszen nem nyitod meg a Facebookot, és probléma megoldva), hanem a médiában is biztos hogy menni fog a cikkezés róla. Ennyi forrás elől pedig nem tudod elzárni magad.


Ha tömegközlekedést használsz akkor kiemelten. Mikor Tiv Tivy volt a nagy sztár pár hónapig, nekem mindig leolvadt az agyam, mikor kényszerűen azt hallgattam a buszon, hogy "ostor ez a láb"-röhögés, "itt a piros tojá"-röhögés, "milyen az idő? flegma"-röhögés, és ezzel szórakoztatták magukat nem kevesen, nem kevésszer. És ez csak egy mém, nem pedig egy hype-olt sorozat. Már most egész héten minden erről szól, és amint elkezdik leadni, az emberek még inkább a cselekményekről fognak beszélni.

2019. ápr. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

hát igen de csak az első résznél lépem ezt meg utána premierbe fogom én is


ja azt most elmondom, hogy ezt már csak akkor fogom megnyitni ha az első rész megvolt elkerülvén a trollkodásokat

2019. ápr. 14. 20:20
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Bemész a boltba és hangosan ott sápítoznak, hogy akkor Havas Jon meghalt.


Szerintem nem lehet kikerülni, az ablakot se nyisd ki, ne menj sehová, tévé, telefon, számítógép használata felfüggesztve, max. a bankod oldalát nézegesd.

Pár nap miatt én nem tenném ennek ki magam ha ennyire érdekelne, mondjuk nekem eleve lehet időm se lesz azonnal megnézni.

2019. ápr. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
nem járok emberek közé
2019. ápr. 14. 21:13
 9/19 anonim ***** válasza:
akkor majd holnap elküldöm neked a szpojlereket
2019. ápr. 14. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
h küldenéd el te szerencsétlen
2019. ápr. 14. 22:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!