Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » "Malec"-szimpatizánsok /Shadow...

"Malec"-szimpatizánsok /Shadowhunters/, mit vártok a hátralévő öt résztől?

Figyelt kérdés
Mit gondoltok, hogyan alakul Magnus és Alec kapcsolata?

2019. ápr. 14. 16:48
 1/5 A kérdező kommentje:
Még annyit, hogy aki inkább privátban írna, a témával kapcsolatban nyugodtan megteheti.
2019. ápr. 14. 18:36
 2/5 anonim ***** válasza:
Hiába vagyok Malec szimpatizáns, de nem várok a kapcsolattól "boldog végkifejletet". Kicsit tragikusabbra számítok. De ugyanezt gondolom Clary plusz Jace kapcsolatáról is.
2019. ápr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A legutóbbi két rész alapján kezdek kicsit elbizonytalanodni, és bocs, hogy ezt írom, de remélem, nem lesz igazad. Én bízom egy pozitív befejezésben, annyi szarságon mentek már keresztül Alecék, igazán megérdemelnék, hogy végre boldogok lehessenek együtt. Még az esetleges szirup sem zavarna, annyira bírom ezt a két pasit. Egyébként nekem ez az Asmodeus tag gyanús, nem tartom kizártnak, hogy végül megesik a szíve a szenvedő Magnuson, és felfedi a kártyáit (vagy ha nem ő, valaki más nyissa fel a kis Warlock szemét).


"Wedding bells are in the air for one special couple." - Erre kíváncsi leszek, jelenleg gyenge tippem sincs.

2019. ápr. 25. 17:52
 4/5 ~baby~ ***** válasza:
100%
Malec esküvő nélkül reméltem hogy nem fejezik be.
2019. máj. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Fanservice kimaxolva, egy szavunk sem lehet. Egyébként nekem az a legutolsó részig nem volt meg, hogy nem Magnus az egyedüli warlock, akinek bejönnek az árnyvadász "fiúkák"...
2019. máj. 15. 22:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!