Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Breaking Bad milyen sorozat?...

Breaking Bad milyen sorozat? Megéri elkezdenem nézni? 19/f

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam ajánlotta, szerinte marha jó, neki nagyon tetszett.

2019. ápr. 14. 21:18
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Aha és mi tetszett annyira benne a haverodnak? Valószínűleg fel sem fogta, hogy ez mitől volt egy átlagon felüli sorozat.
2019. ápr. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem a legjobb
2019. ápr. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Pont arra gondoltam hogy én laikusként nem érteném a dolgokat. Neki már volt tapasztalata pár anyaggal, volt azt hiszem elvonón is bár erről sosem beszél, mert nem büszke ezekre a dolgaira
2019. ápr. 14. 21:31
 4/10 anonim ***** válasza:
1%

#3

Hát akkor jól sejtettem, a narkós haverodnak kb fingja nincs hogy ez a sorozat miről szól. Elárulom, nem a drog a lényeg ebben és semmi köze a mondani valójához. Bár ilyen beszűkült gucci gang fan tizenévesektől nem is lehet túl sok agymunkát várni.

2019. ápr. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
most az tök mindegy miért tartja jónak, végre egy ember aki elkezdené az eddigi legjobb sorozatok egyikét, a mi kis szutykunk meg a drága örökösök helyett, ez üdvözlendő
2019. ápr. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
A világ legjobb sorozata, de amúgy tényleg nem a kábítószer benne a lényeg, még csak nem is rálisan van benne bemutatva ez a dolog... Szándékosan.
2019. ápr. 14. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
93%

#1 & #4: Remélem egyszer megközelíthetem intellektusod és információhiány mellett is tökéletesen működő telepatikus képességeid, továbbá hozzád hasonlóan képes leszek egy 62 órás szubjektív élményt tökéletesen és teljes objektivitással átlátni. Addig meg nézd el pár alsóbbrendű mocsoknak, hogy más irányból közelítenek meg valamit mint te, ha egyáltalán ez így van.


Amúgy igen, egyszer mindenképp megéri megnézni.

2019. ápr. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

első részt át kell vészelni utána egyik kedvenc sorozatom lett.

3x álltam neki és nyomtam ki a felénél annyira laposan indítanak, furcsa kamera kezelés, sötét történet.

Így valóban nem a drog a lényeg, hanem a jellemfejlődés és a háttér miért is csinálja.

Bár nekem tetszett, hogy pont a drog az árúcikk (Nancy ül a fűben is nagy kedvencem).

Mert pl ott a Kemény motorosok ők fegyverekkel kereskednek és nincs benne annyi izgalom, mint amit a drog ügyletek nyújtanak.

2019. ápr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A legjobb amit valaha láttam, mindenképpen kezdd el! :)
2019. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én most láttam másodjára és annyit mondhatok hogy biztos nem utoljára;)
2021. jan. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!